Arhiva de probleme

Arhiva de probleme infoarena contine peste 2200 de probleme. Vezi si Clasamentul arhivei.

De curand infoarena a facut o schimbare majora in infrastuctura site-ului si anume am schimbat serverul pe care ruleaza evaluatorul. In momentul in care am facut schimbarea s-a folosit un script automat pentru recalibrarea timpilor de evaluare. Totusi ne asteptam ca in continuare sa existe probleme la care limitele de timp sa fie foarte departe de valoare la care ar trebui sa fie. Echipa infoarena are nevoie de ajutorul vostru. Daca observi o problema care are o limita de timp eronata te rugam sa completezi tabelul de la aceasta adresa.

Lista de probleme

Vezi această listă din perspectiva altui utilizator:

Vezi pagina: 12345 678910... 4243444546 (2276 rezultate)
NumărTitlul problemeiAutorSursăRezolvata de
200DivkFilip Cristian BuruianapreONI 2006 Runda Finala564
201Lupul Urias si RauAdrian DiaconupreONI 2006 Runda Finala555
202OverlapAdrian Diaconu, Cosmin Silvestru Negruseri, Tiberiu-Lucian FloreapreONI 2006 Runda Finala63
203IvAdrian VladupreONI 2006 Runda Finala101
204RoboteiSilviu-Ionut GanceanupreONI 2006 Runda Finala56
205PScNvCosmin Silvestru NegruseripreONI 2006 Runda Finala176
206ArboreDaniel PasailapreONI 2006 Runda Finala165
207PedefeMircea Bogdan PasoipreONI 2006 Runda Finala56
208Cercuri 2Bogdan Alexandru Stoicainfo-arena 1.023
209SirAlexandru Dimitriuinfo-arena 1.0284
210MinimClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006477
211SpiralaClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006703
212FiguriClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006106
213JoculClara IonescuGrigore Moisil By Net 20061089
214SubsiruriClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006905
215NumarClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006301
216DominoCsaba PatcasGrigore Moisil By Net 2006295
217Popandai2Cosmin Silvestru NegruseriGrigore Moisil By Net 2006112
218ZParcurgereMihai PantisGrigore Moisil By Net 2006826
219ParalelogrameCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006116
220SequenceQueryCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006527
221Biti2Alexandru Dimitriuinfo-arena 1.084
222AladdinCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200645
223SrevniCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006392
224Joc2Cosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200681
225LesbulanCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200638
226ColorareCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200694
227GeometrieCosmin Silvestru NegruseriGrigore Moisil By Net 200661
228GrazingCosmin Silvestru Negruseri.campion 200662
229APDMCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus99
230DivizoriCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus206
231Secretul CifruluiStelian CiureaOJI 2006313
232FoldCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004299
233HallwayCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200488
234GameCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004178
235PawnsCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004171
236BiscuitiAdrian Airineiinfo-arena 1.0542
237InvcsAndrei Teodorescuinfo-arena 1.076
238OrderCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004534
239PointsCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004122
240Aladdin2Cosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004117
241BMatrixCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004256
242PasswordCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004273
243PathCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200491
244OmiziEmilian Miron.campion 200594
245AvereEmilian MironONI 2005173
246AcolorEmilian MironBaraj 200635
247CsirMugurel Ionut AndreicaONI 2005104
248MapSorin Stancu-MaraPACO 2006212
249PanouriConstantin GalatanONI 2006572
Vezi pagina: 12345 678910... 4243444546 (2276 rezultate)

Ultimele discutii despre arhiva

remote content