Arhiva de probleme

Arhiva de probleme infoarena contine peste 2200 de probleme. Vezi si Clasamentul arhivei.

De curand infoarena a facut o schimbare majora in infrastuctura site-ului si anume am schimbat serverul pe care ruleaza evaluatorul. In momentul in care am facut schimbarea s-a folosit un script automat pentru recalibrarea timpilor de evaluare. Totusi ne asteptam ca in continuare sa existe probleme la care limitele de timp sa fie foarte departe de valoare la care ar trebui sa fie. Echipa infoarena are nevoie de ajutorul vostru. Daca observi o problema care are o limita de timp eronata te rugam sa completezi tabelul de la aceasta adresa.

Lista de probleme

Vezi această listă din perspectiva altui utilizator:

Vezi pagina: 12345 678910... 4142434445 (2245 rezultate)
NumărTitlul problemeiAutorSursăRezolvata de
200DivkFilip Cristian BuruianapreONI 2006 Runda Finala562
201Lupul Urias si RauAdrian DiaconupreONI 2006 Runda Finala547
202OverlapAdrian Diaconu, Cosmin Silvestru Negruseri, Tiberiu-Lucian FloreapreONI 2006 Runda Finala63
203IvAdrian VladupreONI 2006 Runda Finala101
204RoboteiSilviu-Ionut GanceanupreONI 2006 Runda Finala56
205PScNvCosmin Silvestru NegruseripreONI 2006 Runda Finala176
206ArboreDaniel PasailapreONI 2006 Runda Finala164
207PedefeMircea Bogdan PasoipreONI 2006 Runda Finala56
208Cercuri 2Bogdan Alexandru Stoicainfo-arena 1.022
209SirAlexandru Dimitriuinfo-arena 1.0277
210MinimClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006474
211SpiralaClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006702
212FiguriClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006106
213JoculClara IonescuGrigore Moisil By Net 20061071
214SubsiruriClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006892
215NumarClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006301
216DominoCsaba PatcasGrigore Moisil By Net 2006292
217Popandai2Cosmin Silvestru NegruseriGrigore Moisil By Net 2006112
218ZParcurgereMihai PantisGrigore Moisil By Net 2006823
219ParalelogrameCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006116
220SequenceQueryCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006513
221Biti2Alexandru Dimitriuinfo-arena 1.084
222AladdinCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200644
223SrevniCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006386
224Joc2Cosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200680
225LesbulanCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200638
226ColorareCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200691
227GeometrieCosmin Silvestru NegruseriGrigore Moisil By Net 200661
228GrazingCosmin Silvestru Negruseri.campion 200662
229APDMCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus97
230DivizoriCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus206
231Secretul CifruluiStelian CiureaOJI 2006311
232FoldCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004299
233HallwayCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200487
234GameCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004177
235PawnsCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004169
236BiscuitiAdrian Airineiinfo-arena 1.0532
237InvcsAndrei Teodorescuinfo-arena 1.076
238OrderCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004502
239PointsCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004121
240Aladdin2Cosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004117
241BMatrixCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004253
242PasswordCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004271
243PathCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200490
244OmiziEmilian Miron.campion 200594
245AvereEmilian MironONI 2005170
246AcolorEmilian MironBaraj 200635
247CsirMugurel Ionut AndreicaONI 2005104
248MapSorin Stancu-MaraPACO 2006210
249PanouriConstantin GalatanONI 2006566
Vezi pagina: 12345 678910... 4142434445 (2245 rezultate)

Ultimele discutii despre arhiva

remote content