Arhiva de probleme

Arhiva de probleme infoarena contine peste 2300 de probleme. Vezi si Clasamentul arhivei.

De curand infoarena a facut o schimbare majora in infrastuctura site-ului si anume am schimbat serverul pe care ruleaza evaluatorul. In momentul in care am facut schimbarea s-a folosit un script automat pentru recalibrarea timpilor de evaluare. Totusi ne asteptam ca in continuare sa existe probleme la care limitele de timp sa fie foarte departe de valoare la care ar trebui sa fie. Echipa infoarena are nevoie de ajutorul vostru. Daca observi o problema care are o limita de timp eronata te rugam sa completezi tabelul de la aceasta adresa.

Lista de probleme

Vezi această listă din perspectiva altui utilizator:

Vezi pagina: 12345 678910... 4445464748 (2359 rezultate)
NumărTitlul problemeiAutorSursăRezolvata de
200DivkFilip Cristian BuruianapreONI 2006 Runda Finala601
201Lupul Urias si RauAdrian DiaconupreONI 2006 Runda Finala667
202OverlapAdrian Diaconu, Cosmin Silvestru Negruseri, Tiberiu-Lucian FloreapreONI 2006 Runda Finala64
203IvAdrian VladupreONI 2006 Runda Finala117
204RoboteiSilviu-Ionut GanceanupreONI 2006 Runda Finala63
205PScNvCosmin Silvestru NegruseripreONI 2006 Runda Finala185
206ArboreDaniel PasailapreONI 2006 Runda Finala183
207PedefeMircea Bogdan PasoipreONI 2006 Runda Finala58
208Cercuri 2Bogdan Alexandru Stoicainfo-arena 1.027
209SirAlexandru Dimitriuinfo-arena 1.0298
210MinimClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006514
211SpiralaClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006731
212FiguriClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006113
213JoculClara IonescuGrigore Moisil By Net 20061213
214SubsiruriClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006996
215NumarClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006310
216DominoCsaba PatcasGrigore Moisil By Net 2006342
217Popandai2Cosmin Silvestru NegruseriGrigore Moisil By Net 2006121
218ZParcurgereMihai PantisGrigore Moisil By Net 2006947
219ParalelogrameCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006119
220SequenceQueryCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006647
221Biti2Alexandru Dimitriuinfo-arena 1.086
222AladdinCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200647
223SrevniCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006518
224Joc2Cosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200693
225LesbulanCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200686
226ColorareCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200699
227GeometrieCosmin Silvestru NegruseriGrigore Moisil By Net 200664
228GrazingCosmin Silvestru Negruseri.campion 200665
229APDMCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus105
230DivizoriCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus222
231Secretul CifruluiStelian CiureaOJI 2006344
232FoldCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004349
233HallwayCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200496
234GameCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004186
235PawnsCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004177
236BiscuitiAdrian Airineiinfo-arena 1.0668
237InvcsAndrei Teodorescuinfo-arena 1.094
238OrderCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004604
239PointsCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004131
240Aladdin2Cosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004118
241BMatrixCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004289
242PasswordCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004282
243PathCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004103
244OmiziEmilian Miron.campion 2005103
245AvereEmilian MironONI 2005184
246AcolorEmilian MironBaraj 200638
247CsirMugurel Ionut AndreicaONI 2005107
248MapSorin Stancu-MaraPACO 2006240
249PanouriConstantin GalatanONI 2006661
Vezi pagina: 12345 678910... 4445464748 (2359 rezultate)

Ultimele discutii despre arhiva

remote content