Arhiva de probleme

Arhiva de probleme infoarena contine peste 2000 de probleme. Vezi si Clasamentul arhivei.

De curand infoarena a facut o schimbare majora in infrastuctura site-ului si anume am schimbat serverul pe care ruleaza evaluatorul. In momentul in care am facut schimbarea s-a folosit un script automat pentru recalibrarea timpilor de evaluare. Totusi ne asteptam ca in continuare sa existe probleme la care limitele de timp sa fie foarte departe de valoare la care ar trebui sa fie. Echipa infoarena are nevoie de ajutorul vostru. Daca observi o problema care are o limita de timp eronata te rugam sa completezi tabelul de la aceasta adresa.

Lista de probleme

Vezi această listă din perspectiva altui utilizator:

Vezi pagina: 12345 678910... 4041424344 (2155 rezultate)
NumărTitlul problemeiAutorSursăRezolvata de
200DivkFilip Cristian BuruianapreONI 2006 Runda Finala549
201Lupul Urias si RauAdrian DiaconupreONI 2006 Runda Finala530
202OverlapAdrian Diaconu, Cosmin Silvestru Negruseri, Tiberiu-Lucian FloreapreONI 2006 Runda Finala62
203IvAdrian VladupreONI 2006 Runda Finala99
204RoboteiSilviu-Ionut GanceanupreONI 2006 Runda Finala56
205PScNvCosmin Silvestru NegruseripreONI 2006 Runda Finala162
206ArboreDaniel PasailapreONI 2006 Runda Finala162
207PedefeMircea Bogdan PasoipreONI 2006 Runda Finala54
208Cercuri 2Bogdan Alexandru Stoicainfo-arena 1.021
209SirAlexandru Dimitriuinfo-arena 1.0272
210MinimClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006463
211SpiralaClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006693
212FiguriClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006105
213JoculClara IonescuGrigore Moisil By Net 20061019
214SubsiruriClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006861
215NumarClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006293
216DominoCsaba PatcasGrigore Moisil By Net 2006271
217Popandai2Cosmin Silvestru NegruseriGrigore Moisil By Net 2006109
218ZParcurgereMihai PantisGrigore Moisil By Net 2006766
219ParalelogrameCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006115
220SequenceQueryCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006487
221Biti2Alexandru Dimitriuinfo-arena 1.083
222AladdinCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200644
223SrevniCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006364
224Joc2Cosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200677
225LesbulanCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200632
226ColorareCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200688
227GeometrieCosmin Silvestru NegruseriGrigore Moisil By Net 200660
228GrazingCosmin Silvestru Negruseri.campion 200660
229APDMCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus94
230DivizoriCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus194
231Secretul CifruluiStelian CiureaOJI 2006297
232FoldCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004292
233HallwayCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200485
234GameCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004166
235PawnsCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004164
236BiscuitiAdrian Airineiinfo-arena 1.0506
237InvcsAndrei Teodorescuinfo-arena 1.075
238OrderCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004473
239PointsCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004118
240Aladdin2Cosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004115
241BMatrixCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004240
242PasswordCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004263
243PathCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200487
244OmiziEmilian Miron.campion 200588
245AvereEmilian MironONI 2005162
246AcolorEmilian MironBaraj 200633
247CsirMugurel Ionut AndreicaONI 2005101
248MapSorin Stancu-MaraPACO 2006204
249PanouriConstantin GalatanONI 2006541
Vezi pagina: 12345 678910... 4041424344 (2155 rezultate)

Ultimele discutii despre arhiva

remote content