Arhiva de probleme

Arhiva de probleme infoarena contine peste 2300 de probleme. Vezi si Clasamentul arhivei.

De curand infoarena a facut o schimbare majora in infrastuctura site-ului si anume am schimbat serverul pe care ruleaza evaluatorul. In momentul in care am facut schimbarea s-a folosit un script automat pentru recalibrarea timpilor de evaluare. Totusi ne asteptam ca in continuare sa existe probleme la care limitele de timp sa fie foarte departe de valoare la care ar trebui sa fie. Echipa infoarena are nevoie de ajutorul vostru. Daca observi o problema care are o limita de timp eronata te rugam sa completezi tabelul de la aceasta adresa.

Lista de probleme

Vezi această listă din perspectiva altui utilizator:

Vezi pagina: 12345 678910... 4344454647 (2340 rezultate)
NumărTitlul problemeiAutorSursăRezolvata de
200DivkFilip Cristian BuruianapreONI 2006 Runda Finala577
201Lupul Urias si RauAdrian DiaconupreONI 2006 Runda Finala615
202OverlapAdrian Diaconu, Cosmin Silvestru Negruseri, Tiberiu-Lucian FloreapreONI 2006 Runda Finala63
203IvAdrian VladupreONI 2006 Runda Finala101
204RoboteiSilviu-Ionut GanceanupreONI 2006 Runda Finala60
205PScNvCosmin Silvestru NegruseripreONI 2006 Runda Finala179
206ArboreDaniel PasailapreONI 2006 Runda Finala169
207PedefeMircea Bogdan PasoipreONI 2006 Runda Finala57
208Cercuri 2Bogdan Alexandru Stoicainfo-arena 1.023
209SirAlexandru Dimitriuinfo-arena 1.0291
210MinimClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006491
211SpiralaClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006715
212FiguriClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006113
213JoculClara IonescuGrigore Moisil By Net 20061124
214SubsiruriClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006928
215NumarClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006305
216DominoCsaba PatcasGrigore Moisil By Net 2006312
217Popandai2Cosmin Silvestru NegruseriGrigore Moisil By Net 2006114
218ZParcurgereMihai PantisGrigore Moisil By Net 2006887
219ParalelogrameCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006117
220SequenceQueryCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006572
221Biti2Alexandru Dimitriuinfo-arena 1.085
222AladdinCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200645
223SrevniCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006477
224Joc2Cosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200686
225LesbulanCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200639
226ColorareCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200694
227GeometrieCosmin Silvestru NegruseriGrigore Moisil By Net 200662
228GrazingCosmin Silvestru Negruseri.campion 200662
229APDMCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus103
230DivizoriCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus214
231Secretul CifruluiStelian CiureaOJI 2006324
232FoldCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004318
233HallwayCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200490
234GameCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004182
235PawnsCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004174
236BiscuitiAdrian Airineiinfo-arena 1.0578
237InvcsAndrei Teodorescuinfo-arena 1.077
238OrderCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004559
239PointsCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004124
240Aladdin2Cosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004118
241BMatrixCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004270
242PasswordCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004275
243PathCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004101
244OmiziEmilian Miron.campion 200599
245AvereEmilian MironONI 2005179
246AcolorEmilian MironBaraj 200636
247CsirMugurel Ionut AndreicaONI 2005106
248MapSorin Stancu-MaraPACO 2006228
249PanouriConstantin GalatanONI 2006597
Vezi pagina: 12345 678910... 4344454647 (2340 rezultate)

Ultimele discutii despre arhiva

remote content