Arhiva de probleme

Arhiva de probleme infoarena contine peste 2000 de probleme. Vezi si Clasamentul arhivei.

De curand infoarena a facut o schimbare majora in infrastuctura site-ului si anume am schimbat serverul pe care ruleaza evaluatorul. In momentul in care am facut schimbarea s-a folosit un script automat pentru recalibrarea timpilor de evaluare. Totusi ne asteptam ca in continuare sa existe probleme la care limitele de timp sa fie foarte departe de valoare la care ar trebui sa fie. Echipa infoarena are nevoie de ajutorul vostru. Daca observi o problema care are o limita de timp eronata te rugam sa completezi tabelul de la aceasta adresa.

Lista de probleme

Vezi această listă din perspectiva altui utilizator:

Vezi pagina: 12345 678910... 3940414243 (2115 rezultate)
NumărTitlul problemeiAutorSursăRezolvata de
200DivkFilip Cristian BuruianapreONI 2006 Runda Finala540
201Lupul Urias si RauAdrian DiaconupreONI 2006 Runda Finala521
202OverlapAdrian Diaconu, Cosmin Silvestru Negruseri, Tiberiu-Lucian FloreapreONI 2006 Runda Finala61
203IvAdrian VladupreONI 2006 Runda Finala97
204RoboteiSilviu-Ionut GanceanupreONI 2006 Runda Finala54
205PScNvCosmin Silvestru NegruseripreONI 2006 Runda Finala161
206ArboreDaniel PasailapreONI 2006 Runda Finala161
207PedefeMircea Bogdan PasoipreONI 2006 Runda Finala53
208Cercuri 2Bogdan Alexandru Stoicainfo-arena 1.020
209SirAlexandru Dimitriuinfo-arena 1.0264
210MinimClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006458
211SpiralaClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006688
212FiguriClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006102
213JoculClara IonescuGrigore Moisil By Net 20061000
214SubsiruriClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006847
215NumarClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006291
216DominoCsaba PatcasGrigore Moisil By Net 2006269
217Popandai2Cosmin Silvestru NegruseriGrigore Moisil By Net 2006109
218ZParcurgereMihai PantisGrigore Moisil By Net 2006750
219ParalelogrameCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006108
220SequenceQueryCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006479
221Biti2Alexandru Dimitriuinfo-arena 1.082
222AladdinCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200644
223SrevniCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006358
224Joc2Cosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200674
225LesbulanCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200631
226ColorareCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200684
227GeometrieCosmin Silvestru NegruseriGrigore Moisil By Net 200660
228GrazingCosmin Silvestru Negruseri.campion 200658
229APDMCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus93
230DivizoriCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus193
231Secretul CifruluiStelian CiureaOJI 2006289
232FoldCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004288
233HallwayCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200484
234GameCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004164
235PawnsCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004161
236BiscuitiAdrian Airineiinfo-arena 1.0497
237InvcsAndrei Teodorescuinfo-arena 1.072
238OrderCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004456
239PointsCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004118
240Aladdin2Cosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004113
241BMatrixCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004237
242PasswordCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004259
243PathCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200487
244OmiziEmilian Miron.campion 200585
245AvereEmilian MironONI 2005159
246AcolorEmilian MironBaraj 200632
247CsirMugurel Ionut AndreicaONI 200597
248MapSorin Stancu-MaraPACO 2006195
249PanouriConstantin GalatanONI 2006535
Vezi pagina: 12345 678910... 3940414243 (2115 rezultate)

Ultimele discutii despre arhiva

remote content