Arhiva de probleme

Arhiva de probleme infoarena contine peste 2200 de probleme. Vezi si Clasamentul arhivei.

De curand infoarena a facut o schimbare majora in infrastuctura site-ului si anume am schimbat serverul pe care ruleaza evaluatorul. In momentul in care am facut schimbarea s-a folosit un script automat pentru recalibrarea timpilor de evaluare. Totusi ne asteptam ca in continuare sa existe probleme la care limitele de timp sa fie foarte departe de valoare la care ar trebui sa fie. Echipa infoarena are nevoie de ajutorul vostru. Daca observi o problema care are o limita de timp eronata te rugam sa completezi tabelul de la aceasta adresa.

Lista de probleme

Vezi această listă din perspectiva altui utilizator:

Vezi pagina: 12345 678910... 4142434445 (2216 rezultate)
NumărTitlul problemeiAutorSursăRezolvata de
200DivkFilip Cristian BuruianapreONI 2006 Runda Finala558
201Lupul Urias si RauAdrian DiaconupreONI 2006 Runda Finala539
202OverlapAdrian Diaconu, Cosmin Silvestru Negruseri, Tiberiu-Lucian FloreapreONI 2006 Runda Finala62
203IvAdrian VladupreONI 2006 Runda Finala99
204RoboteiSilviu-Ionut GanceanupreONI 2006 Runda Finala56
205PScNvCosmin Silvestru NegruseripreONI 2006 Runda Finala176
206ArboreDaniel PasailapreONI 2006 Runda Finala163
207PedefeMircea Bogdan PasoipreONI 2006 Runda Finala56
208Cercuri 2Bogdan Alexandru Stoicainfo-arena 1.022
209SirAlexandru Dimitriuinfo-arena 1.0275
210MinimClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006471
211SpiralaClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006702
212FiguriClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006106
213JoculClara IonescuGrigore Moisil By Net 20061053
214SubsiruriClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006880
215NumarClara IonescuGrigore Moisil By Net 2006296
216DominoCsaba PatcasGrigore Moisil By Net 2006288
217Popandai2Cosmin Silvestru NegruseriGrigore Moisil By Net 2006110
218ZParcurgereMihai PantisGrigore Moisil By Net 2006808
219ParalelogrameCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006116
220SequenceQueryCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006506
221Biti2Alexandru Dimitriuinfo-arena 1.084
222AladdinCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200644
223SrevniCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2006382
224Joc2Cosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200679
225LesbulanCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200638
226ColorareCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200691
227GeometrieCosmin Silvestru NegruseriGrigore Moisil By Net 200661
228GrazingCosmin Silvestru Negruseri.campion 200662
229APDMCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus94
230DivizoriCosmin Silvestru NegruseriAlgoritmus205
231Secretul CifruluiStelian CiureaOJI 2006302
232FoldCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004298
233HallwayCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200487
234GameCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004176
235PawnsCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004166
236BiscuitiAdrian Airineiinfo-arena 1.0526
237InvcsAndrei Teodorescuinfo-arena 1.076
238OrderCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004498
239PointsCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004119
240Aladdin2Cosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004117
241BMatrixCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004248
242PasswordCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004270
243PathCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 200490
244OmiziEmilian Miron.campion 200590
245AvereEmilian MironONI 2005165
246AcolorEmilian MironBaraj 200634
247CsirMugurel Ionut AndreicaONI 2005103
248MapSorin Stancu-MaraPACO 2006210
249PanouriConstantin GalatanONI 2006564
Vezi pagina: 12345 678910... 4142434445 (2216 rezultate)

Ultimele discutii despre arhiva

remote content