2401 | Stup | Perticas Catalin | Grigore Moisil 2011, Clasele 11-12 | N/A |
2402 | Stv | Marius Dumitran | FMI No Stress 10 | N/A |
2403 | Sub | Tiberiu Danet | Lot 2008 - Piatra Neamt, Baraj1 | N/A |
2404 | Subarbore | Cosmin Silvestru Negruseri | Algoritmiada 2012, Runda 2 | N/A |
2405 | Subgeom | Andrei Grigorean | ONI 2008, clasa a 10-a | N/A |
2406 | Submat | Stelian Ciurea | ONI 2008, clasa a 8-a | N/A |
2407 | Submatrix | Andrei Grigorean | ONI 2010, clasele 11-12 | N/A |
2408 | Submultimi | Arhiva Educationala | Arhiva educationala | N/A |
2409 | Subpermutari | Eugenie Daniel Posdarascu | ONIS 2016 Runda Online | N/A |
2410 | Subsecventa de suma maxima | Arhiva Educationala | Arhiva educationala | N/A |
2411 | Subsecvente | Vlad Ionescu | Infoarena Monthly 2014, Runda 6 | N/A |
2412 | Subsecvențe tripare | Ciprian Oprisa | ad-hoc | N/A |
2413 | Subsecvente2 | Marius Stroe | OJI 2013, clasele 11-12 | N/A |
2414 | Subset | Mugurel Ionut Andreica | Selectie individuala ACM ICPC, UPB 2009 | N/A |
2415 | Subset2 | Eugenie Daniel Posdarascu | .com 2012 Runda 1 | 1/5 |
2416 | Subsir | Mircea Bogdan Pasoi | preONI 2005 Runda 1 | 3/5 |
2417 | Subsir 2 | Mircea Bogdan Pasoi | preONI 2006 Runda 3 | 3/5 |
2418 | Subsir Binar | Mihai Calancea | Algoritmiada 2016 Runda 1 Juniori | N/A |
2419 | Subsir crescator maximal | Arhiva Educationala | ad-hoc | N/A |
2420 | Subsir100 | Adrian Airinei | Algoritmiada 2009, Runda Finala | N/A |
2421 | Subsir1000 | Adrian Airinei | Algoritmiada 2011, Runda 3 | N/A |
2422 | Subsiruri | Clara Ionescu | Grigore Moisil By Net 2006 | 1/5 |
2423 | Subsiruri 3 | Tudose Vlad Andrei | ONIS 2014, Runda 4 | N/A |
2424 | Subsiruri2 | Adrian Airinei | Concursul National Urmasii lui Moisil 2012, Clasa a 10-a | N/A |
2425 | Substituții circulare cu element maxim | Tudor Muresan | utcn-2021 | N/A |
2426 | Substr | Mihai Patrascu | Lot 2003 | 4/5 |
2427 | Sudest | Alin Burta | OJI 2006, Clasa a 10-a | N/A |
2428 | Sufle | Adrian Panaete, Radu Visan | ONI 2017, Baraj | N/A |
2429 | Sum | Tiberiu-Lucian Florea | preONI 2006 Runda 3 | 1/5 |
2430 | Sum Max | Zoltan Szabo | OJI 2016, clasele 11-12 | 1/5 |
2431 | Sum2 | Marius Andrei | Stelele Informaticii 2003, clasele 11-12 | N/A |
2432 | Suma | Mugurel Ionut Andreica | Happy Coding 1 | 1/5 |
2433 | Suma divizorilor | Mihai Patrascu | ONI 2002 | 3/5 |
2434 | Suma si numarul divizorilor | Arhiva Educationala | Arhiva educationala | N/A |
2435 | Suma2 | Mugurel Ionut Andreica | preONI 2002 | N/A |
2436 | Suma3 | Clara Ionescu, Csaba Patcas | Grigore Moisil 2008, clasa a 9-a | N/A |
2437 | Suma4 | Carmen Minca | OJI 2011, clasele 11-12 | N/A |
2438 | Suma5 | Razvan Salajan | Infoarena Monthly 2014, Runda 9 | N/A |
2439 | Suma6 | Cristian Vintur | Concursul Naţional de Informatică Urmaşii lui Moisil 2017 | N/A |
2440 | Sumall | Ciprian Chesca | Lot Sovata 2014 - Baraj 2 Juniori | N/A |
2441 | Suman | Mugurel Ionut Andreica | Selectie individuala ACM ICPC, UPB 2009 | N/A |
2442 | SumDiv2 | Cosmin-Mihai Tutunaru | Grigore Moisil 2011, Clasa a 10-a | N/A |
2443 | Sume | Liviu Ciortea | info-arena 1.0 | 1/5 |
2444 | Sume 2 | Mircea Bogdan Pasoi | .campion 2006/2007, Runda 8 | 3/5 |
2445 | Sume de subsecvențe | Tudor Muresan | utcn-2021 | N/A |
2446 | Sumfact | Din Folclor | Infoarena Monthly 2014, Runda 1 | N/A |
2447 | Sumtree | Vlad-Mihai Bogdan | IIOT 2022-23 Runda I | N/A |
2448 | Sumzero | Alexandru Petrescu | RMI 2020 Ziua 2 | N/A |
2449 | Sunmihai | Stefan Radu, Usurelu Florian Robert | FMI No Stress 9 Warmup | N/A |
2450 | Super Mario | Andrei Heidelbacher, Teodor Plop | Infoarena Monthly 2014, Runda 8 | N/A |