Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Tudor Vianu  (Citit de 4799 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Fayed
Client obisnuit
**

Karma: -24
Deconectat Deconectat

Mesaje: 62



Vezi Profilul
« : Aprilie 01, 2012, 19:55:48 »

Daca este vreo cineva de la Tudor Vianu l-as ruga daca poate sa imi spuna ce medie imi trebuie pentru a ma putea transfera in clasa a XI-a acolo.
Daca nu stie as aprecia foarte mult daca s-ar putea interesa si sa posteze in acest topic.

Memorat
valentin.harsan
Strain
*

Karma: 33
Deconectat Deconectat

Mesaje: 41



Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Aprilie 05, 2012, 12:01:18 »

Iti trebuie doar 2 lucruri: pile si o gramatica mai buna  Ok
Memorat
Prostu
Nu mai tace
*****

Karma: 134
Deconectat Deconectat

Mesaje: 323



Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Aprilie 05, 2012, 15:06:13 »

Iti trebuie doar 2 lucruri: pile si o gramatica mai buna  Ok

Daca ai fost la vreo olimpiada nationala in anii trecuti nu ar trebui sa fie vreo problema sa te transferi. Eu m-am transferat in clasa a X-a din Cantemir in Vianu cu diploma de mentiune de la ONI din clasa a IX-a. Cred ca e relevant de mentionat ca am ajung in Cantemir pentru ca nu am avut medie de ceva mai bun.
Memorat
Fayed
Client obisnuit
**

Karma: -24
Deconectat Deconectat

Mesaje: 62



Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Aprilie 06, 2012, 20:14:58 »

Sa zicem ca nu am fost la ONI inca, pile nu am caci nu cunosc pe nimeni de pe acolo. Singura mea posibilitate este media mea.
Deci, cum am mai zis as vrea sa stiu ce medie mi-ar trebui daca nu pot indeplini criteriile pe care mi le-ati dat ?
Memorat
Prostu
Nu mai tace
*****

Karma: 134
Deconectat Deconectat

Mesaje: 323



Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Aprilie 07, 2012, 11:48:54 »

Sa zicem ca nu am fost la ONI inca, pile nu am caci nu cunosc pe nimeni de pe acolo. Singura mea posibilitate este media mea.
Deci, cum am mai zis as vrea sa stiu ce medie mi-ar trebui daca nu pot indeplini criteriile pe care mi le-ati dat ?

Poti sa incerci, dar sa nu iti faci sperante, in Vianu nu sunt relevante notele si pentru domnul director cu atat mai putin. Se pune insa accent mare pe proiecte, pe activitati scolare (ne/curiculare), olimpiade, concursuri, orice, dar nu note.
Memorat
anarogoz
Strain


Karma: 7
Deconectat Deconectat

Mesaje: 10



Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Aprilie 15, 2012, 01:50:36 »

O medie in jur de 9 ar fi ok, poate chiar mai puţin  ... Nu cred totuşi că nu contează absolut deloc media , dar are dreptate , se pune mult mai mult preţ pe portofoliu ...
Memorat
anarogoz
Strain


Karma: 7
Deconectat Deconectat

Mesaje: 10



Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Decembrie 08, 2012, 15:40:39 »

Stii cand am zis ca ii intereseaza cat de cat media ? Nu-i tocmai asa Smile)

Le pasa putin spre deloc. Doar dai diferentele alea ( probabil doar la info ) si ... succes cu portofoliul .  wink
Memorat
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines