Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Infoarena vă cere ajutorul!  (Citit de 5917 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
wefgef
Nu mai tace
*****

Karma: 1049
Deconectat Deconectat

Mesaje: 3.008


razboinicu' luminii


Vezi Profilul
« : Februarie 11, 2012, 11:09:49 »

Salutare,

La propunerea lui Mihai Dusmanu am inceput un nou proiect - Infoarena Monthly. Concursul are foarte multe runde si va dura un an de zile. Avand in vedere ca vom avea nevoie de ~50 de probleme, facem apel la voi pentru a ne ajuta cu organizarea stiintifica.

Ce puteti face?
  • Puteti deveni membri permanenti ai comisiei stiintifice Infoarena Monthly 2012.
  • Puteti propune probleme la oricate runde doriti. Acest lucru nu va restrictioneaza participarea la rundele ulterioare.

Cei care vor sa ne ajute sunt invitati sa ne scrie la echipa-infoarena-monthly_at_googlegroups.com.
Memorat

omului i-au fost date instinctele pentru a supravietui, nu pentru a fi sclavul lor.
wefgef
Nu mai tace
*****

Karma: 1049
Deconectat Deconectat

Mesaje: 3.008


razboinicu' luminii


Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Februarie 11, 2012, 13:25:35 »

In cazul in care aveti probleme pe care va ganditi sa le propuneti la alte concursuri (ONI, loturi, Algoritmiada), dar totusi vreti sa vedeti cat de potrivite ar fi pentru Infoarena Monthly, trimiteti enunturile la adresa andrei.grigorean_at_gmail.com. Deasemenea, ma puteti gasi pe Facebook: Andrei Grigorean.
Memorat

omului i-au fost date instinctele pentru a supravietui, nu pentru a fi sclavul lor.
crushack
De-al casei
***

Karma: 23
Deconectat Deconectat

Mesaje: 108



Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Februarie 15, 2012, 12:16:04 »

Salut,

Am doua intrebari:

1) Am o problema pe care as dori sa o propun pentru concurs Very Happy. Putem vorbi?
2) As putea (daca se poate) intra in comisie ?

Multumesc anticipat
Memorat
CezarMocan
Nu mai tace
*****

Karma: 252
Deconectat Deconectat

Mesaje: 567



Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Februarie 15, 2012, 13:00:44 »

Cei care vor sa ne ajute sunt invitati sa ne scrie la echipa-infoarena-monthly_at_googlegroups.com.
« Ultima modificare: Februarie 15, 2012, 13:08:07 de către Cezar Mocan » Memorat
misino
Strain
*

Karma: 10
Deconectat Deconectat

Mesaje: 40



Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Septembrie 14, 2012, 10:42:23 »

unde pot gasi echipa-infoarena-monthly_at_googlegroups.com?
Memorat
freak93
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 342
Deconectat Deconectat

Mesaje: 819



Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Septembrie 14, 2012, 13:25:46 »

Se referae ca poti trimite un mail la [email protected]
Memorat
alex_unix
Strain
*

Karma: 22
Deconectat Deconectat

Mesaje: 46



Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Ianuarie 30, 2013, 11:53:20 »

Am trimis acum ceva timp un email cu o problema. Am scris doar cerinta si complexitatea optima si am intrebat cum sa procedez (sa trimit un document cu cerinta si rezolvarea, sa fac si teste/evaluator) , pentru ca nu am mai propus probleme pana acum Smile . Nu am primit niciun raspuns , si mai am inca o problema pe care vreau sa o propun. Mai aveti nevoie, sau proiectul e gata ? Tongue
 
Memorat
wefgef
Nu mai tace
*****

Karma: 1049
Deconectat Deconectat

Mesaje: 3.008


razboinicu' luminii


Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Ianuarie 30, 2013, 12:24:00 »

Am primit problema ta si ti-am raspuns pe mail. Daca mai vrei sa propui, mai trimite-ne un email la aceeasi adresa.
Memorat

omului i-au fost date instinctele pentru a supravietui, nu pentru a fi sclavul lor.
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines