Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Mastere Informatica  (Citit de 1181 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
aleczandru
Strain


Karma: 1
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1



Vezi Profilul
« : Februarie 07, 2012, 22:53:11 »

Buna seara !Sunt student in an terminal la facultatea de informatica din Bacau si as dori si eu o parere despre masterele de informatica din Universitatea Babes-Bolyai de la cineva care a studiat acolo sau cunoaste pe cineva care a studiat acolo la master si ia spus cum e.
Eu sunt pasionat de web development deja lucrez cu limbajele XHTML/CSS/javascript/jQuery/PHP/MySql si am si ceva cunostinte de Java pana la construirea interfetelor grafice cu Swing as dori sa-mi extind aceste cunostinte in viitoarul apropiat in construirea de aplicatii pt android.

Doua din profilele care mare interesa de aici sunt Ingineria Software si Tehnologii Internet dar as vrea sa stiu mai exact ce se studiaza si ce limbaje sunt utilizate nu numai la aceste profile ci si la  celelalte si daca credeti ca este o optiune buna aceasta universitate si cum sunt profesorii .
Unul din motivele pt care am ales acestea Universitate este orasul Cluj pt ca ofera multe oportunitati pt programatori si orarul extrem de flexibil ceea  ce imi permite sa invat pe cont propriu ce imi doresc.Va multumesc!
Memorat
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines