Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Nevoie de ajutor-binary search tree  (Citit de 3206 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
laurentt
Strain


Karma: 3
Deconectat Deconectat

Mesaje: 7



Vezi Profilul
« : Mai 02, 2011, 15:19:15 »

Am nevoie disperata de un cod cu stergerea, inserarea si cautarea intr-un arbore binar de cautare(care nu trebuie sa fie echilibrat). Va rog daca aveti sa ma ajutati.
Memorat
Hardkore
Strain


Karma: -25
Deconectat Deconectat

Mesaje: 19



Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Mai 03, 2011, 13:04:44 »

Temele sunt gandite de catre profesori ca sa le faci singur.

Ai putea sa cauti pe un site , un site numit  http://google.com
« Ultima modificare: Mai 03, 2011, 17:16:09 de către Gabriel Bitis » Memorat
laurentt
Strain


Karma: 3
Deconectat Deconectat

Mesaje: 7



Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Mai 03, 2011, 13:50:20 »

Nu am spus ca ar fi tema(si nici macar nu era). Crede-ma, am cautat inainte sa postez aici(printre locurile unde am cautat a fost si google).

Intre timp s-a rezolvat.
Memorat
toni2007
Nu mai tace
*****

Karma: 160
Deconectat Deconectat

Mesaje: 663



Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Mai 03, 2011, 14:34:29 »

@harko andrei

Nu e nevoie sa scri cu font de 48 ca sa te faci inteles. Nu inteleg de unde aceasta atitudine fata de userii care vin sa intrebe ceva. Daca tu ai fi invatat singur si ai fi ajuns sa ai anumite rezultate, as fi inteles. Dar asa ?

Iar legat de cod, i-am trimis eu codul pe p.m.
Memorat
Hardkore
Strain


Karma: -25
Deconectat Deconectat

Mesaje: 19



Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Mai 03, 2011, 15:02:34 »

Intre timp s-a rezolvat.

Da...timpul le rezolva pe toate....

@harko andrei

Nu inteleg de unde aceasta atitudine fata de userii care vin sa intrebe ceva. Daca tu ai fi invatat singur si ai fi ajuns sa ai anumite rezultate, as fi inteles. Dar asa ?

Iar legat de cod, i-am trimis eu codul pe p.m.
Ce m-a iritat asa putin la acel post, a fost, ca a folosit cuvantul  "disperata".Daca vine cineva la mine cu o problema URGENTA , ce trebuie rezolvata cat de repede se poate , ce nu poate astepta si are o importanta covarsitoare ma face....din pacate nu ma face sa ma misc mai repede ci din contra sa o taraganez .... Evil or Very Mad

Mie sincer imi miroase ce are el de facut a tema de casa. Acest tanar deosebit , in loc sa puna mana sa isi faca tema el sta pe forumuri.
« Ultima modificare: Mai 03, 2011, 15:13:36 de către Harko Andrei » Memorat
laurentt
Strain


Karma: 3
Deconectat Deconectat

Mesaje: 7



Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Mai 03, 2011, 15:35:46 »

Frate.. deja ma enervezi. Eu nu am mai avut o tema acasa la info de cand m-am calificat anul trecut la ONI. Anul asta in schimb am fost la mate la olimpiada si mergand si la fizica inainte am lipsit la scoala din noiembrie. Avand in vedere ca materia de a 11a este destul de serioasa, acum cand am trecut si eu pe la scoala am aflat ca maine am test. Stiind ca dau din arbori am inceput sa implementez si eu ce aveam nevoie. La bst aveam ceva probleme si codul din clasa pe care il aveau colegii mei era prost si nu functiona, motiv pentru care am rugat aici pe forum sa ma ajute cineva daca doreste. Nu ma asteptam sa fiu asa de dur criticat pentru ca am intrebat ceva atat de inofensiv.
Nu vreau sa ma cert cu nimeni si nu voi mai posta nimic pe topicul asta pentru ca nu mai are rost. Nu mai critica oamenii dupa cum ti se pare pentru ca poti gresi aiurea tare daca te crezi prea destept. Daca nu ai nimic de spus mai bine taci decat sa spui de dragul de a fi tare destept
Memorat
gabitzish1
Moderatori infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 321
Deconectat Deconectat

Mesaje: 926



Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Mai 03, 2011, 17:15:28 »

@harko andrei

Ce m-a iritat asa putin la acel post, a fost, ca a folosit cuvantul  "disperata".Daca vine cineva la mine cu o problema URGENTA , ce trebuie rezolvata cat de repede se poate , ce nu poate astepta si are o importanta covarsitoare ma face....din pacate nu ma face sa ma misc mai repede ci din contra sa o taraganez .... Evil or Very Mad

Mie sincer imi miroase ce are el de facut a tema de casa. Acest tanar deosebit , in loc sa puna mana sa isi faca tema el sta pe forumuri.

Daca nu vrei sa ajuti, nu ajuta. Stai frumos in bancuta ta si'ti vezi de treaba!
Nu stiu de ce ai impresia ca a venit cineva la tine sa-ti ceara ajutor, avand in vedere ca multa contributie la comunitatea infoarena tu nu ai adus. Dupa cum arata profilul tau, tare bun la info deocamdata nu esti, posturi folositoare pe forum, 0. In afara de critica nu prea stii altceva, sau nu arati ca stii.

Ti s-a mai atras atentia asupra limbajului si a calitatii posturilor tale. Gandeste putin inainte sa scrii!
Memorat
bogdan2412
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 410
Deconectat Deconectat

Mesaje: 951



Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Mai 03, 2011, 18:08:07 »

Frate.. deja ma enervezi. Eu nu am mai avut o tema acasa la info de cand m-am calificat anul trecut la ONI. Anul asta in schimb am fost la mate la olimpiada si mergand si la fizica inainte am lipsit la scoala din noiembrie. Avand in vedere ca materia de a 11a este destul de serioasa, acum cand am trecut si eu pe la scoala am aflat ca maine am test. Stiind ca dau din arbori am inceput sa implementez si eu ce aveam nevoie. La bst aveam ceva probleme si codul din clasa pe care il aveau colegii mei era prost si nu functiona, motiv pentru care am rugat aici pe forum sa ma ajute cineva daca doreste. Nu ma asteptam sa fiu asa de dur criticat pentru ca am intrebat ceva atat de inofensiv.
Nu vreau sa ma cert cu nimeni si nu voi mai posta nimic pe topicul asta pentru ca nu mai are rost. Nu mai critica oamenii dupa cum ti se pare pentru ca poti gresi aiurea tare daca te crezi prea destept. Daca nu ai nimic de spus mai bine taci decat sa spui de dragul de a fi tare destept

Incearca sa postezi asta de la inceput in viitor. A existat in trecut problema asta in care userii postau teme de la clasa si cereau cod cu disperare. Smile
Memorat
andrei.12
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 107
Deconectat Deconectat

Mesaje: 381



Vezi Profilul
« Răspunde #8 : Mai 03, 2011, 20:49:42 »

Citat
nu voi mai posta nimic pe topicul asta pentru ca nu mai are rost

Aceasta nu este o atitudine buna. Ai postat cu un anumit motiv, iar comunitatea te-a ajutat (am vazut ca Toni ti-a trimis codul prin pm).
Te sfatuiesc ca in viitor sa mai postezi pe forum daca vrei sfaturi sau ai nelamuriri (poate sa formulezi un pic mai clar contextul problemei), deoarece cu siguranta niste useri te vor ajuta (vor fi si altii care nu te vor ajuta cu nimic, dar pe aceia e bine sa ii ignori).

Si ca fapt divers, cred ca mai bine postai in sectiunea de Informatica decat in Off Topic Very Happy.

Memorat
laurentt
Strain


Karma: 3
Deconectat Deconectat

Mesaje: 7



Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Mai 05, 2011, 11:59:19 »

Ma refeream ca nu voi mai scrie pe acest topic insemnand acest subiect deschis de mine deoarece am primit raspunsul de la toni si de acum orice post ar fi fost "certaret".
Memorat
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines