Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Salut!  (Citit de 2500 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
besthacker
Strain


Karma: 0
Deconectat Deconectat

Mesaje: 2



Vezi Profilul
« : Octombrie 13, 2005, 21:52:11 »

Sunt si eu noua pe-aici...ma gandeam...oare nu s-ar putea organiza o intalnire pe chat cu totii membrii site-ului? asa k sa vorbim despre probleme...si eventual sa iesim toti la un suc,ce spuneti?sa dezbatem info si alte chestii legate de programe..
shi fac un sondaj de opinie :as vrea sa stiu unde v-ar place sa lucrati dupa fac,master,etc si ce ati vrea sa faceti?
Ok,see you soon! Very Happy
Sandra
ps:(off topic) nu credeti ca sculatul dimineata devreme este cea mai mare pacoste pentru un programator?
Memorat

As vrea sa stiu si eu ce se afla in inima unui cip cand calculatorul se praejste...?
cristi8
Vizitator
« Răspunde #1 : Octombrie 13, 2005, 21:59:28 »

odinioara era un canal de IRC. eu unul nu stiu ce s-a intamplat cu el
Memorat
domino
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 281
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.340



Vezi Profilul WWW
« Răspunde #2 : Octombrie 13, 2005, 22:39:06 »

Citat din mesajul lui: besthacker
Sunt si eu noua pe-aici...ma gandeam...oare nu s-ar putea organiza o intalnire pe chat cu totii membrii site-ului? asa k sa vorbim despre probleme...si eventual sa iesim toti la un suc,ce spuneti?sa dezbatem info si alte chestii legate de programe..
shi fac un sondaj de opinie :as vrea sa stiu unde v-ar place sa lucrati dupa fac,master,etc si ce ati vrea sa faceti?
Ok,see you soon! Very Happy
Sandra
ps:(off topic) nu credeti ca sculatul dimineata devreme este cea mai mare pacoste pentru un programator?


Intr-adevar, inainte exista canalul #olimpiada, dar a "murit" fiindca nu mai intra nimeni. Cat despre o intalnire cu totii membrii la un suc, ar fi cam greu sa reunesti 3130 de oameni (numarul de utilizatori inscrisi Tongue).. poate o sa facem si ceva de genul asta pentru cei care care fac bine pe la concursuri Smile. Poti sa creezi singura un sondaj cand dai "new topic".

Off topic, intr-adevar sculatul de dimineata e nasol si neproductiv, mai ales daca apoi trebuie sa te duci la scoala  Eh?
Memorat
besthacker
Strain


Karma: 0
Deconectat Deconectat

Mesaje: 2



Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Octombrie 15, 2005, 20:40:16 »

uau..sunt multi pe-aici...bine,atunci am putea sa organizam intalniri la nivel regional..nu?  Very Happy
shi de ce ,adica de ce, doar pentru cei din top? poate ar trebui sa fie un premiu de consolare?!
da,pai sculatul de dimineata pt a merge la scoala ar trebui desfiintat ..nu s-a inventat inca algoritmul ala care sa strice toate ceasurile desteptatoare???
ok,ma gandeam azi noapte la 3 am ..de ce hysteria asta de a castiga,de a fi mereu primul,toti o aveam,dar e oare normala? adik,daca esti pe locul I asta inseamna neaparat k esti shi cel mai bun?!
Memorat

As vrea sa stiu si eu ce se afla in inima unui cip cand calculatorul se praejste...?
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines