Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: OjiKit Portable  (Citit de 13916 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
sapioit
Strain


Karma: 0
Deconectat Deconectat

Mesaje: 2



Vezi Profilul
« : Februarie 24, 2011, 16:59:17 »

Buna ziua!

Doresc sa va aduc la cunostintafaptulca in momentul de fata lucrez la crearea unei versiuni portabile a setului de programe OJI KIT          crearea unei versiuni portabile a setului de programe OJI KIT dar pentru a-l putea publica, spre a-l putea folosi si altcineva, am nevoie de acordul autorilor setului de programe OJI Kit.

Mentionez ca in cazul in care autorii programului doresc,le pot oferi un beta al programului portabil, spre a-l testa si spre a-mi spune daca acesta mai lasa, pe undeva, fisiere sau key de registrii.

Deasemenea, voi avea nevoie, dupa ce ii voi face prima versiune beta, de o lista cu locurile in care salveaza Free Pascal si MinGW Studio fisierele si intrarile in registrii, pentru a-l putea face full portabil.

Mai doresc sa va cer parerea in legatura cu publicarea (si) pe infoarena a versiunilor portabile ale OJI Kit-ului.

Mai mentionez faptul ca lucrez la versiunea portabila a actualului OJI Kit, folosind programe ale carui autor nu sunt eu si care sunt free (freeware, shareware and, maybe, trial) si open-source, iar versiunea portabila a kitului va fi publicata pe un site strain (english required) de unde il vor putea descarca free, foarte multe persoane. Doresc ca numele acelui site sa ramana secret macar pana ce versiunea beta 1 va fi gata.

O zi buna!
Respect,

Sapioit < www.sapioit.tk >
« Ultima modificare: Februarie 24, 2011, 17:05:43 de către Cosmin Iulian Berindeanu » Memorat
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines