Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Tricou Infoarena  (Citit de 1585 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
gabor_oliviu1991
Nu mai tace
*****

Karma: 28
Deconectat Deconectat

Mesaje: 200



Vezi Profilul
« : Iunie 06, 2009, 13:33:22 »

Dupa cateva concursuri marca Infoarena care aveau ca premii tricouri cu aceasta marca, am devenit tot mai interesat sa castig unul. Din pacate nu am avut sorti de izbanda, asa ca as propune echipei, desigur daca se poate, sa se faca o campanie de vanzare de tricouri, prin aceasta intrand niste bani frumosi si in contul IA si pe de alta parte, facand destule persoane mandre ca fac parte din aceasta comunitate. Stiu ca ar fi nevoie de un sacrificiu mare din partea echipei, dar la cat de devotati sunt, nu cred ca le sta ceva in cale pentru o astfel de initiativa. Multumesc! Smile
Memorat
wefgef
Nu mai tace
*****

Karma: 1049
Deconectat Deconectat

Mesaje: 3.008


razboinicu' luminii


Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Iunie 06, 2009, 13:51:20 »

Deocamdata nu mai avem tricouri infoarena decat marimea XS. Vom scoate o noua serie de tricouri cand vom avea bani.

Nu cred ca le vom vinde, ci le vom oferi ca premii la viitoarele concursuri organizate pe infoarena.
Memorat

omului i-au fost date instinctele pentru a supravietui, nu pentru a fi sclavul lor.
gabor_oliviu1991
Nu mai tace
*****

Karma: 28
Deconectat Deconectat

Mesaje: 200



Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Iunie 06, 2009, 14:07:38 »

Imi pare rau sa aud asta. Chiar mi-ar placea sa am unul. Ar mai putea fi optiunea ca la o donatie de o anumita suma, sa primesti un tricou, "cand vom avea bani"  nemaifiind o problema. Parerea mea ii ca ar ajuta la o crestere in bugetul asociatiei.
Memorat
wefgef
Nu mai tace
*****

Karma: 1049
Deconectat Deconectat

Mesaje: 3.008


razboinicu' luminii


Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Iunie 06, 2009, 14:13:23 »

E cel putin discutabila masura de a vinde produse infoarena Smile.
Memorat

omului i-au fost date instinctele pentru a supravietui, nu pentru a fi sclavul lor.
gabor_oliviu1991
Nu mai tace
*****

Karma: 28
Deconectat Deconectat

Mesaje: 200



Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Iunie 06, 2009, 14:19:44 »

Sincer nu vad care ar fi problema, atata timp cat banii proveniti din vanzari sa fie folositi in scopuri gen: premii mai mari, tabere de informatica, etc.
Memorat
pauldb
Nu mai tace
*****

Karma: 821
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.901



Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Iunie 06, 2009, 14:27:01 »

Eu cred ca acesta e un subiect pe care mai bine il discutam in sedinta infoarena viitoare.
Memorat

Am zis Mr. Green
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines