Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Sprijină Asociaţia infoarena! Direcţionează 2%  (Citit de 2383 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
wickedman
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 227
Deconectat Deconectat

Mesaje: 670



Vezi Profilul WWW
« : Mai 09, 2009, 09:46:43 »

Aici puteţi comenta pe marginea postului Sprijină Asociaţia infoarena! Direcţionează 2%.
Memorat
marcelcodrea
Nu mai tace
*****

Karma: 173
Deconectat Deconectat

Mesaje: 217



Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Mai 09, 2009, 11:33:29 »

Infoarena ne-a ajutat...e rândul nostru !

Cred că mulţi membri ai comunităţii au o oarecare influenţă asupra profesorilor de informatică, ţinând cont de statutul lor de olimpici. Propun să discutăm cu profesorii coordonatori de catedră din fiecare şcoală ai cărei olimpici au fost ajutaţi de infoarena şi fac parte din comunitate. Cred că dacă aceştia la rândul lor au influenţă asupra directorilor, fiind profesori cu elevi olimpici, fenomenul "Direcţionaţi către Infoarena" ar putea să ia amploare. Dacă nu, măcar fiecare catedră de informatică din ţară (alcătuită din 5-6 profesori) care are în administrare elevi care fac parte din comunitatea Infoarena o să direcţioneze fonduri înspre asociaţie. Discuţia cu profesorii noştri de info şi depunerea declaraţiilor pe care sunt dispuşi să le completeze cred că ar constitui cea mai concretă reprezentarea a mulţumirilor pe care le aducem în scris în medii virtuale sau verbal şi care au doar rol simbolic.

P.S. : Trebuie să anexăm când depunem copia formularului 210 - "Fişa fiscală" ?

Memorat
wickedman
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 227
Deconectat Deconectat

Mesaje: 670



Vezi Profilul WWW
« Răspunde #2 : Mai 09, 2009, 19:37:30 »

P.S. : Trebuie să anexăm când depunem copia formularului 210 - "Fişa fiscală" ?

Salut!

Nu (mai) este nevoie de fișa fiscală. În plus, legea prevede ca organul fiscal să calculeze automat suma admisă dacă lași goală rubrica „sumă”.
Memorat
marcelcodrea
Nu mai tace
*****

Karma: 173
Deconectat Deconectat

Mesaje: 217



Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Mai 14, 2009, 23:05:10 »

Astăzi (15.05.2009) este ultima zi în care puteţi depune Declaraţia 230.
Memorat
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines