Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Lista profesorilor care au pregatit olimpici  (Citit de 3330 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Vivi
Vizitator
« : Mai 23, 2005, 10:56:33 »

Pai... nu am prea multe de spus. Smile
Pe www.olimpiade.ro puteti sa vedeti lista profilor care au pregatit olimpici, ordonata dupa rezultate. Wink

Click aici.

Acolo sunt mult mai multe statistici, puteti sa aruncati o privire, poate le gasiti interesante.
Memorat
Cosmin
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 351
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.799



Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Mai 23, 2005, 12:02:00 »

Bazat Silviu!
Memorat
domino
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 281
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.340



Vezi Profilul WWW
« Răspunde #2 : Mai 23, 2005, 14:14:15 »

Am adaugat link-ul la resurse.
Memorat
svalentin
Nu mai tace
*****

Karma: 88
Deconectat Deconectat

Mesaje: 704



Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Mai 23, 2005, 15:02:30 »

Interesanta idee, dar la acestea o sa trebuiasca adaugate si rezultatele de la lot!
Memorat
Vivi
Vizitator
« Răspunde #4 : Mai 23, 2005, 17:32:15 »

Citat din mesajul lui: svalentin
Interesanta idee, dar la acestea o sa trebuiasca adaugate si rezultatele de la lot!

Da, cred ca vom face si asta.
Alte comentarii aveti? Sugestii, pareri?
Poate nu e o idee asa buna si doar mie mi se pare ca e misto ca informatiile astea sa fie pe net... ?  Confused
Memorat
svalentin
Nu mai tace
*****

Karma: 88
Deconectat Deconectat

Mesaje: 704



Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Mai 23, 2005, 17:40:30 »

Alta sugestie ar mai fi sa se schimbe putin raporturile... adica 2 mentiuni nu mi se par ca valoreaza cat un locul 2.. dar asta e doar parerea mea si legata doar de sectiunea de informatica, la celalalte materii situatia poate e altfel!

Si mie mi se pare misto ca informatiile acestea sa fie pe net... de suparat nu cred ca se supara nimeni
Memorat
DeadStar
Client obisnuit
**

Karma: 2
Deconectat Deconectat

Mesaje: 59



Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Mai 23, 2005, 18:01:41 »

Ii super tare ideea, bravo Vivi, eu am trimis mail. Si eu spun ca este prea mica diferenta intre premii si mentiuni. Eventual unde au fost 5 premii sa ramana asa,dar la trei premii pentru 2 si 3 sa fie cu un punct mai mult or smt.
Memorat

Mira
Strain


Karma: 0
Deconectat Deconectat

Mesaje: 5



Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Iunie 02, 2005, 13:42:47 »

Pe www.olimpiade.ro, la stirea "In premiera, statistici pe baza rezultatelor olimpiadelor", situatia de la CN "Tudor Vianu" Bucuresti este incompleta, in sensul ca nu contine rezultatele elevilor de la gimnaziu, cu exceptia unei participari la istorie. Avand in vedere ca este vorba de un numar consistent de premii si mentiuni, marea majoritate la informatica, propun actualizarea listei, astfel incat ea sa arate situatia reala.
Memorat
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines