Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Have fun @ ONI.  (Citit de 3336 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Cristian_B
Strain


Karma: -8
Deconectat Deconectat

Mesaje: 18



Vezi Profilul
« : Martie 28, 2009, 17:30:07 »

Noroc  Very Happy . Care mergeti la ONI anu asta si nu vreti sa va plictisiti dati-mi si mie un mesaj, sa o punem de un basket sau de un biliard:> (evident dupa probe&stuff Very Happy). N-am mai jucat basket de 2 luni si pana la ONI n-am timp poate facem cateva echipe colosa.
Memorat
Stigma
Client obisnuit
**

Karma: 4
Deconectat Deconectat

Mesaje: 78



Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Martie 29, 2009, 21:19:07 »

Oh pick me, pick me!!  Flex

Sper s-avem vreme buna de un baschet. Prefer un joc in aer liber cu o minge, decat unul inauntru, fie el si cu 8 mingi.
N-am apucat niciodata sa joc ceva la vreun ONI, parca m-as fi dus la bai, la slujba, la cinema. Sper ca anul asta sa fac o exceptie.

So, who else is coming to ONI?
Si e cineva amator si de alte sporturi?  Smile Volei?
Memorat
marcelcodrea
Nu mai tace
*****

Karma: 173
Deconectat Deconectat

Mesaje: 217



Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Martie 29, 2009, 21:44:04 »

La slujbă aş merge şi eu dar numai înainte de probe.  Smile

Eu prefer fotbalul... e mai de prost - gust ?  Confused
Memorat
devilkind
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 284
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.240



Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Martie 29, 2009, 23:48:21 »

Stiu si eu cum e acuma inainte de oni, toata lumea e asa excited ca o sa fie fun & stuff, dar sincer sa fiu, cred ca veti fi dezamagiti de orasul galati Smile. Ma rog, nu e nevoie sa ma bagati in seama, asa imi arat eu frustrarea asupra locatiei in care se tine oni-ul, avand in vedere ca s-a mai tinut odata si acum 4 ani.
Memorat
sima_cotizo
Nu mai tace
*****

Karma: 219
Deconectat Deconectat

Mesaje: 596



Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Martie 29, 2009, 23:53:57 »

Si o finala .campion acu 2 ani Whistle ... dar mie mi-a placut de fiecare data Very Happy
Si e cineva amator si de alte sporturi?  Smile Volei?
Sticlism viteza? Very Happy (glumesc)
Memorat
devilkind
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 284
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.240



Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Martie 30, 2009, 00:14:49 »

Citat
Si o finala .campion acu 2 ani Whistle ... dar mie mi-a placut de fiecare data

Pai de aia se tot tine, ca ziceti voi ca va place. Nu putea si voua sa va placa in alta parte. Undeva la munte, la mare, vreun loc de unde nu vine nimeni la oni. E vreo cineva din Mamaia la oni? (Constanta nu se pune)
Memorat
wefgef
Nu mai tace
*****

Karma: 1049
Deconectat Deconectat

Mesaje: 3.008


razboinicu' luminii


Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Martie 30, 2009, 00:37:44 »

La ONI in Galati am avut ultima data ghide Tongue
Memorat

omului i-au fost date instinctele pentru a supravietui, nu pentru a fi sclavul lor.
marcelcodrea
Nu mai tace
*****

Karma: 173
Deconectat Deconectat

Mesaje: 217



Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Martie 30, 2009, 14:41:46 »

Contează foarte mult şi oraşul în care locuieşti. Sunt obişnuit cu un orăşel de 35 000 locuitori, plin de şomeri, fără viaţă de noapte. Ultimii care s-au îmbogăţit în Sighetu Marmaţiei au fost cei care au montat geamuri termopan. Galaţi nu are cum să mă dezamăgească. Daca locuieşti în Bucureşti, bănuiesc că o să fie cam plicticos.
Memorat
gabitzish1
Moderatori infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 321
Deconectat Deconectat

Mesaje: 926



Vezi Profilul
« Răspunde #8 : Martie 30, 2009, 14:46:02 »

La un fotbal m'as baga si eu, chiar si baschet Smile

Pe mine m'a dezamagit deja orasul... nu au KFC in Galati !  Thumb down
Memorat
free2infiltrate
Strain
*

Karma: -25
Deconectat Deconectat

Mesaje: 41



Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Martie 31, 2009, 10:33:40 »

Deci eu pot spune din start ca nu imi va place pentru ca voi face in jur de 15 ore pe drum Tongue si toate cu trenul  Rolling Eyes
Memorat
Cristian_B
Strain


Karma: -8
Deconectat Deconectat

Mesaje: 18



Vezi Profilul
« Răspunde #10 : Aprilie 01, 2009, 22:35:16 »

Strangem 10 insi punem cate 30.000 fiecare luam o minge de unica folosinta si batem mingea, daca e cineva interesat add:[email protected] va rog Very Happy. Apropo de fotbal cum ca ar fi de prost-gust, mie nu-mi place fotbalu' daca faci 2 gramezi cu nisip infigi 2 bete ai facut poarta, mai aduce unu mingea si incingi o miuta, asa basketu presupune panou, minge si e mai complicat sa dai prin inel decat sa dai cu basica-n poarta. Eu fiind un fan foarte mare al lui Mircea Badea si cum rade de fotbalul de la noi din tara (pe buna dreptate) si mai ales cum vad chiar in acest moment cum romania si-o ia de la Austria mi se scarbeste detot prefer basket mai ales ca joc din cls a 5-a:P.
Memorat
tvlad
De-al casei
***

Karma: 63
Deconectat Deconectat

Mesaje: 121



Vezi Profilul
« Răspunde #11 : Aprilie 02, 2009, 16:47:41 »

Strangem 10 insi punem cate 30.000 fiecare luam o minge de unica folosinta si batem mingea, daca e cineva interesat add:[email protected] va rog Very Happy. Apropo de fotbal cum ca ar fi de prost-gust, mie nu-mi place fotbalu' daca faci 2 gramezi cu nisip infigi 2 bete ai facut poarta, mai aduce unu mingea si incingi o miuta, asa basketu presupune panou, minge si e mai complicat sa dai prin inel decat sa dai cu basica-n poarta. Eu fiind un fan foarte mare al lui Mircea Badea si cum rade de fotbalul de la noi din tara (pe buna dreptate) si mai ales cum vad chiar in acest moment cum romania si-o ia de la Austria mi se scarbeste detot de tot prefer basket mai ales ca joc din cls a 5-a:P.
E o mare diferenta intre fotbalul din spatele blocului si fotbalul de performanta Tongue
Si tocmai de-aia imi place mai mult fotbalul, keep it simple.

PS: Chiar daca echipa o merita, si Romania se scrie cu R mare, la fel cum Austria se scrie cu A mare Poc
Memorat
Cristian_B
Strain


Karma: -8
Deconectat Deconectat

Mesaje: 18



Vezi Profilul
« Răspunde #12 : Aprilie 02, 2009, 20:03:01 »

La sportul de performanta ma uit si eu, oricare ar fi el, da' la noi in tara nu exista sport "de performanta", eu intelegand prin performanta trecerea de grupele UCL sau cel putin calificare la campionatul mondial.


Btw. am scris din greseala Romania cu "r" si mi-a fost lene sa corectez, nu era nevoie sa imi atragi atentia . . . Annoyed
Memorat
c_e_manu
Nu mai tace
*****

Karma: 56
Deconectat Deconectat

Mesaje: 243



Vezi Profilul
« Răspunde #13 : Aprilie 02, 2009, 20:52:02 »

Tin sa te contrazic. Avem si sport de performanta, poate nu avem fotbal... aia e altceva. Primul exemplu ce imi vine in minte e Oltchim. Semifinalele Ligii Campionilor e ceva de luat in seama. Si handbalul romanesc in general e destul de valoros, mai ales cel feminin.
Memorat
Cristian_B
Strain


Karma: -8
Deconectat Deconectat

Mesaje: 18



Vezi Profilul
« Răspunde #14 : Aprilie 02, 2009, 23:13:01 »

Sa ma ierti, ma gandeam numai la fotbal Very Happy asa e handbalul romanesc e foarte tare Tongue si sa nu uitam de campionul la skandenberg si mai ales de Lucian Bute, mai ales ca boxul nu e o bataie cum cred destul de multi, antrenamentele sunt foarte, foarte dure si probabil ca daca va avea sansa va castiga si mai multe centuri, pacat ca sansa se decide de catre o comisie. In fine am fost cam hazardat aruncand mai repede acea propozitie Very Happy.
Memorat
razyelx
Client obisnuit
**

Karma: 0
Deconectat Deconectat

Mesaje: 82



Vezi Profilul
« Răspunde #15 : Aprilie 03, 2009, 14:51:55 »

Pai sincer nu numai handbalul, baschetul feminin iar e puternic. Din cate stiu ICIM ARAD face furori si e daca nu gresesc pe primul loc in tara(daca nu li s-a intrerupt secventa de campioane).
Memorat
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines