Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: La multi ani 2009!  (Citit de 1675 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
wefgef
Nu mai tace
*****

Karma: 1049
Deconectat Deconectat

Mesaje: 3.008


razboinicu' luminii


Vezi Profilul
« : Decembrie 31, 2008, 19:38:14 »

Un an nou fericit si plin de impliniri!

Sa ne vedem cu bine la finala Algoritmiadei Tongue.
Memorat

omului i-au fost date instinctele pentru a supravietui, nu pentru a fi sclavul lor.
marcelcodrea
Nu mai tace
*****

Karma: 173
Deconectat Deconectat

Mesaje: 217



Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Decembrie 31, 2008, 20:29:13 »

La mulţi ani echipei infoarena.  Very Happy
Nu cred că există vreun alt domeniu în care foştii olimpici facilitează pregătirea actualilor olimpici cu atâta implicare şi pasiune.
Sper că o să ne revanşăm faţă de voi pentru munca pe care o depuneţi pentru formarea generaţiilor viitoare de specialişti în domeniul IT.  Cow
Memorat
alex_mircescu
Client obisnuit
**

Karma: -15
Deconectat Deconectat

Mesaje: 55



Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Ianuarie 01, 2009, 15:36:19 »

La multi ani! multa sanatate si bucurii, tot ce e mai bun sa vi se intample in 2009!  Clover  Winner 1st place  Very Happy

« Ultima modificare: Ianuarie 02, 2009, 15:12:19 de către Alex Mircescu » Memorat
c_e_manu
Nu mai tace
*****

Karma: 56
Deconectat Deconectat

Mesaje: 243



Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Ianuarie 01, 2009, 18:16:09 »

La multi ani tuturor! Noul an sa fie plin de impiniri, bucurii si sanatate Smile

 Winner 1st place Dance
Memorat
silviug
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 193
Deconectat Deconectat

Mesaje: 485



Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Ianuarie 03, 2009, 14:58:33 »

La mulţi ani echipei infoarena.  Very Happy
Nu cred că există vreun alt domeniu în care foştii olimpici facilitează pregătirea actualilor olimpici cu atâta implicare şi pasiune.
Sper că o să ne revanşăm faţă de voi pentru munca pe care o depuneţi pentru formarea generaţiilor viitoare de specialişti în domeniul IT.  Cow

La multi ani tuturor membrilor comunitatii infoarena! Un an nou plin de impliniri, bunastare si sanatate!

Multumim Marcel pentru urarile si aprecierile frumoase.

Iata un raspuns sperantei tale de a te revansa: e cat se poate de simplu - da-i mai departe implicandu-te in activitatile noastre Smile Pana la urma asta am facut si noi: ne-am revansat fata de ce am primit de la profesorii nostri si, de ce nu, de la tara noastra.

Silviu
Memorat

"Don't gain the world and lose your soul, wisdom is better than silver or gold." [Bob Marley - Jamaican reggae musician & singer (1945 - 1981)]
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines