Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: <ONI> Distractie sau plictiseala ?  (Citit de 7444 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
P3riutz@
Vizitator
« : Martie 15, 2005, 14:53:41 »

Cum credeti ca va fi anul acesta la ONI? Haide-ti sa discutam ca mai apoi cand ajungem acolo (in 25) sa ne putem intalni si totusi... sa ne distram prin galati.
Memorat
domino
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 281
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.340



Vezi Profilul WWW
« Răspunde #1 : Martie 15, 2005, 15:16:55 »

Citat din mesajul lui: Thor737
Cum credeti ca va fi anul acesta la ONI? Haide-ti sa discutam ca mai apoi cand ajungem acolo (in 25) sa ne putem intalni si totusi... sa ne distram prin galati.


N-ai mai fost la nici un ONI? Daca stii cum, poti sa te distrezi de minune  Mr. Green Ce-ai vrea sa discuti aici?  Eh?
Memorat
P3riutz@
Vizitator
« Răspunde #2 : Martie 15, 2005, 16:11:35 »

Asta ii prima oara. Is a 9-a Baia Mare. De la mine de la liceu is singur la nationala. Din lot din MM numa pe unu il cunosc. Si eu cred ca o sa fie distractie. Anxious
Memorat
svalentin
Nu mai tace
*****

Karma: 88
Deconectat Deconectat

Mesaje: 704



Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Martie 15, 2005, 22:00:31 »

... eu zic ca poti sa te distrezi in orice circumstante, cand esti printre persoane cu care te intelegi!
dar oricum, poate lumea merge la ONI si ca sa rezolve probleme de info... nu doar sa se distreze
Memorat
cristi8
Vizitator
« Răspunde #4 : Martie 16, 2005, 14:41:11 »

hmm.. ma omoara curiozitatea asta...si daca tot nu se vorbeste despre ceva important, am si eu o intrebare... voi cum va distrati ? (in special Thor) . ce vrei sa faci acolo ? ce pui la cale ?  :lol:
Memorat
greco
Nu mai tace
*****

Karma: 144
Deconectat Deconectat

Mesaje: 434



Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Martie 16, 2005, 14:51:51 »

Distractii algoritmice.  :lol:
Memorat

Jump in the cockpit and start up the engines
Remove all the wheelblocks there's no time to waste
Gathering speed as we head down the runway
Gotta get airborne before it's too late.
P3riutz@
Vizitator
« Răspunde #6 : Martie 16, 2005, 15:35:38 »

Ar fi tare sa mergem prin galati, prin baruri sa cunoastem lume, fete etc. Eu am vrut sa fac topicu asta sa cunosc mai multa lume care merge la nationala ca apoi acolo sa putem merge prin galati impreuna. (nu am de gand sa umblu singur ca nebunu).Asta era logica topicului....lol
Memorat
svalentin
Nu mai tace
*****

Karma: 88
Deconectat Deconectat

Mesaje: 704



Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Martie 16, 2005, 15:53:15 »

Prin Galati exista biliard pe undeva?!
Memorat
P3riutz@
Vizitator
« Răspunde #8 : Martie 16, 2005, 16:33:46 »

Gasim noi. Daca mergem mai multi sigur gasim tot ce o sa ne trebuiasca. Smile In sfarsit ia topicul viata  !!!
Memorat
bogdan2412
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 410
Deconectat Deconectat

Mesaje: 951



Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Martie 16, 2005, 16:47:15 »

BILIARD!!!!  ar fi foarte marfa... Pana acum in toate orasele in care am fost am gasit un biliard (cu 30 mii ora in unele Dancing ) Nu vad de ce nu am gasi si in Galati....
Memorat
VladS
Vizitator
« Răspunde #10 : Martie 16, 2005, 18:25:43 »

Bogdane, nationala pt. gimnaziu se tine odata cu cea pentru liceu? Cat despre biliard este si la bunica-mea la tara; nu vad de ce nu ar fi Galati.

Am mai putea juca fazan cu denumiri de algoritmi. Very Happy
Memorat
bogdan2412
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 410
Deconectat Deconectat

Mesaje: 951



Vezi Profilul
« Răspunde #11 : Martie 16, 2005, 18:50:30 »

Olimpiada pt gimnaziu se tine in timp ce liceuu da baraju.
Memorat
cristi8
Vizitator
« Răspunde #12 : Martie 16, 2005, 21:02:53 »

Smile  ce imi place de voi... faceti planuri de acum si deja va ganditi intens la ce o sa faceti acolo.. si daca gasiti sau nu biliard.. Smile

...ma rog... eu din pacate stau acasa si ma dau cu capu de pereti  Brick wall ca nu am trecut de OJI...

bafta la oni si distractie placuta... si btw, eu zic ca nu prea aveti ce sa vorbiti pe forum.. va vedeti cand e sa mergeti la galati si va cunoasteti atunci.. fiti si voi mai spontani, ca pierdeti timpul degeaba.. si timpul unui programator e f pretios Wink
Memorat
greco
Nu mai tace
*****

Karma: 144
Deconectat Deconectat

Mesaje: 434



Vezi Profilul
« Răspunde #13 : Martie 16, 2005, 23:58:14 »

Citat din mesajul lui: svalentin
Prin Galati exista biliard pe undeva?!


Hehe... cine isi aduce aminte de bilele care le-am dat la ONI 2004?  Cool
Memorat

Jump in the cockpit and start up the engines
Remove all the wheelblocks there's no time to waste
Gathering speed as we head down the runway
Gotta get airborne before it's too late.
malex
Client obisnuit
**

Karma: 6
Deconectat Deconectat

Mesaje: 53



Vezi Profilul
« Răspunde #14 : Martie 17, 2005, 09:48:13 »

Hehe de Galati m-am interesat eu.. ma pe internet niste prieteni de akolo, si ciq nu prea au multe chestii.. insa biliard normal ca au... a inca ceva: Cica peste drum de Mc Donalds este un fast food cu preturi la juma Twisted Evil

  In leg de distractie, nu tre sa cunosti pe cineva, o sa te distrezi cu colegii de camera Very Happy Daq cunosti si unu de la tine deja o sa fie misto:) Sper sa nu ajung cazat ca pe la Buzau.. Neutral Am ajuns in liceul agricol.... bine ca atunci eram in gimnaziu:)
Memorat

Programarea e frumoasa daca o inveti logic..
P3riutz@
Vizitator
« Răspunde #15 : Martie 17, 2005, 17:41:27 »

Citat din mesajul lui: malex
Hehe de Galati m-am interesat eu.. ma pe internet niste prieteni de akolo, si ciq nu prea au multe chestii.. insa biliard normal ca au... a inca ceva: Cica peste drum de Mc Donalds este un fast food cu preturi la juma Twisted Evil

  In leg de distractie, nu tre sa cunosti pe cineva, o sa te distrezi cu colegii de camera Very Happy Daq cunosti si unu de la tine deja o sa fie misto:) Sper sa nu ajung cazat ca pe la Buzau.. Neutral Am ajuns in liceul agricol.... bine ca atunci eram in gimnaziu:)

Malex tu parca erai a 9-a. Intra pe topicu cu subiectele de la a9-a de la interjudeteana si zi-mi ce parere ai despre probleme. nu le lasa balta. lool.
Memorat
fbkk
Client obisnuit
**

Karma: -13
Deconectat Deconectat

Mesaje: 72



Vezi Profilul
« Răspunde #16 : Martie 18, 2005, 18:19:36 »

Sa-mi pastrati masa dreapta, ca la "Junior" anu trecut, pe unele mese intrau bilele in buzunar oricum dadeai, erau mai strambe mesele ca ...nu shtiu daca am mai vazut mese asa strambe Question
Oricum in afara de o bila , n-ai ce face la ONI (si in afara de puncte) !

Mai putin cand se afiseaza rezultatele : ONI : plictiseala  Exclamation
Memorat

No one should have to code the same thing twice !
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines