Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Un profil mai bun pentru o infoarena mai transparenta  (Citit de 1309 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
wefgef
Nu mai tace
*****

Karma: 1049
Deconectat Deconectat

Mesaje: 3.008


razboinicu' luminii


Vezi Profilul
« : Martie 04, 2008, 15:14:50 »

Acum ca rundele de calificare ale concursului preONI 2008 s-au incheiat, a sosit timpul ca finalistii sa fie invitati la ultima runda onsite. Pentru aceasta, noi am fost nevoiti sa identificam primii clasati de la fiecare grupa pentru a le trimite invitatiile si a stabili alte detalii organizatorice. Acest lucru s-a dovedit a fi mai dificil decat pare la prima vedere din mai multe cauze. In primul rand problemele comune au determinat ca in clasamentul unor grupe sa apara pe pozitii destul de fruntase elevi care nu apartin de grupa respectiva. In al doilea rand, unii dintre voi nu isi completasera profilul, astfel ne-am aflat in situatia in care nu stiam daca un anumit user apartine de o grupa sau de alta. In al treilea rand nu aveam posibilitatea de a contacta direct si rapid unii finalisti.

Acest post doreste sa fie un mesaj adresat comunitatii infoarena prin care va rugam sa va completati profilul cu cateva date esentiale cum ar fi numele, prenumele, orasul de provenienta, liceul, clasa si varsta (eventual un email). Unii dintre voi nu au luat contact direct cu membri echipei infoarena niciodata... Am dori si noi sa va cunoastem putin, macar din ceea ce scrieti in profil Wink. Aveti posibilitatea sa faceti multe lucruri pe propria pagina... Folositi-va de aceasta posibilitate cu incredere!
Memorat

omului i-au fost date instinctele pentru a supravietui, nu pentru a fi sclavul lor.
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines