Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: O noua sectiune a forumului - Teme  (Citit de 14404 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
wefgef
Nu mai tace
*****

Karma: 1049
Deconectat Deconectat

Mesaje: 3.008


razboinicu' luminii


Vezi Profilul
« : Noiembrie 22, 2007, 01:13:36 »

In aceasta parte a formului, veti putea cere indicii pentru temele primite la scoala sau la facultate.

Speram sa va fie de folos! Smile
« Ultima modificare: Noiembrie 22, 2007, 01:19:22 de către Andrei Grigorean » Memorat

omului i-au fost date instinctele pentru a supravietui, nu pentru a fi sclavul lor.
fluffy
Echipa infoarena
De-al casei
*****

Karma: 71
Deconectat Deconectat

Mesaje: 146



Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Noiembrie 22, 2007, 07:30:22 »

Ar trebui mutate aici topic-urile existente de teme. Eventual redeschise.
Memorat
stef2n
Nu mai tace
*****

Karma: 218
Deconectat Deconectat

Mesaje: 641



Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Noiembrie 22, 2007, 11:11:16 »

Am mutat aici subiectele care au fost acuzate ca ar fi teme (si s-a adeverit in cadrul discutiilor) si cele care evident erau. Insa, la multe altele e destul de greu sa-ti dai seama cu ce intentie au fost create. Smile
« Ultima modificare: Noiembrie 22, 2007, 11:13:15 de către Stefan Istrate » Memorat

Exista 10 categorii de oameni: cei care inteleg sistemul binar si cei care nu il inteleg.
Cosmin
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 351
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.799



Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Noiembrie 22, 2007, 12:09:56 »

Ar merge pusa ca sectiune principala. Cei care sunt noi nu cred ca se uita la sub sectiuni. Daca o pui ca sectiune principala nu mai trebuie sa mutam noi threadurile care apar.
Memorat
fluffy
Echipa infoarena
De-al casei
*****

Karma: 71
Deconectat Deconectat

Mesaje: 146



Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Noiembrie 22, 2007, 12:35:02 »

Ar merge puse toate ca sectiuni principale. Flat is better than nested.
Memorat
domino
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 281
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.340



Vezi Profilul WWW
« Răspunde #5 : Noiembrie 22, 2007, 14:53:32 »

Eu nu cred ca o sectiune asa importanta cat sa fie pusa ca sectiune principala. E bine ca pagina principala a forum-ului sa fie cat mai simpla.
Memorat
Cosmin
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 351
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.799



Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Noiembrie 22, 2007, 15:23:28 »

Pai daca nu o pui pe prima pagina isi pierde tot sensul, mai bine nu o faci. Adica daca o sa bage lumea teme nu o sa stea sa caute sectiunea perfecta decat daca e pe prima pagina.
Memorat
domino
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 281
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.340



Vezi Profilul WWW
« Răspunde #7 : Noiembrie 22, 2007, 15:39:33 »

Pai daca nu o pui pe prima pagina isi pierde tot sensul, mai bine nu o faci. Adica daca o sa bage lumea teme nu o sa stea sa caute sectiunea perfecta decat daca e pe prima pagina.

Eu cred ca e mult mai bine decat politica veche "nu raspundem la teme". Daca lumea posteaza in locuri aiurea , poti oricand sa muti topic-ul si o sa invete.  Cat de des apar topic-uri de teme pana la urma? De cand temele au devenit la fel de importante ca sectiuni precum "Concursuri", "Arhiva de probleme", etc.?
Memorat
Cosmin
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 351
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.799



Vezi Profilul
« Răspunde #8 : Noiembrie 25, 2007, 23:49:53 »

Nush daca trebuie privita ca o chestie de importanta, ci de utilitate. La alte forumuri mai mari mari (topcoder, mathlinks ...) sunt o gramada de sectiuni in prima pagina, si cred ca mai bine pui o sectiune noua pe prima pagina decat sa o ascunzi de utilizatori si sa dai de lucru la admini.
Memorat
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines