Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: o problema legata de un cont  (Citit de 3532 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
iepurasul
Strain


Karma: -11
Deconectat Deconectat

Mesaje: 4



Vezi Profilul
« : Septembrie 29, 2007, 15:24:32 »

am o problema cu contul infoarena..nu ma mai pot loga,am impresia ca cineva mi a schimbat parola(defapt sunt sigur) iar eu am lucrat destul pe acel cont + rating si mi ar fi foarte greu sa o iau de la inceput..as dori sa imi resetati parola deoarece eu nu pot caci a fost schimbata adresa de mail.Daca doriti dovezi in legatura cu autenticitatea contului va pot oferi sursele de la programele lucrate.Contu e "tot_zeu".
Va multumesc
Memorat
megabyte
Client obisnuit
**

Karma: 45
Deconectat Deconectat

Mesaje: 74



Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Septembrie 29, 2007, 15:57:21 »

  hmm...nu esti ala care a vrut sa-si schimbe Nickul? http://infoarena.ro/forum/index.php?topic=2110.0
  Administratorii nu au vrut si acum ti-ai creat alt cont cu id-ul preferat.Ai rezolvate 7+3 probleme deci nu i mare lucru sa le trimiti daca zici ca ai sursele, cat despre rating cred ca poti sa-l recuperezi in 2 concursuri
bafta  Thumb up
Memorat

Toate computerele asteapta cu aceeasi viteza.
iepurasul
Strain


Karma: -11
Deconectat Deconectat

Mesaje: 4



Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Septembrie 29, 2007, 16:10:43 »

ba da dar vezi tu eu sunt cam incepator si sansa ca sa mai fac rating cum am facut atunci la un concurs este de sub 40%,ma multumesc si cu vechiul nick daca e doar sa am contul inapoi..daca chiar nu se poate o sa fac cum zici tu dar sper din toata inima sa se poata
Multumesc tuturor
« Ultima modificare: Septembrie 29, 2007, 16:30:29 de către Iulean Sebi » Memorat
Binary_Fire
Client obisnuit
**

Karma: 82
Deconectat Deconectat

Mesaje: 87



Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Septembrie 29, 2007, 17:02:15 »

Imi dau seama, probabil ca te-ai antrenat atat de mult incat sansa sa faci din nou 0 pct este de sub 40 % ...  Rolling Eyes
Memorat
iepurasul
Strain


Karma: -11
Deconectat Deconectat

Mesaje: 4



Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Septembrie 29, 2007, 17:12:29 »

adica?
Memorat
pauldb
Nu mai tace
*****

Karma: 821
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.901



Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Septembrie 29, 2007, 17:17:17 »

Intra aici: http://infoarena.ro/resetpass. Sper sa te descurci.
Memorat

Am zis Mr. Green
iepurasul
Strain


Karma: -11
Deconectat Deconectat

Mesaje: 4



Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Septembrie 29, 2007, 17:20:51 »

nu pot..mi au schimat adresa de email.
Memorat
skyel
Nu mai tace
*****

Karma: 29
Deconectat Deconectat

Mesaje: 263



Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Septembrie 30, 2007, 12:49:06 »

care "mi-au"? Adica fara sa fiu rautacios da ce interes ar avea cineva sa ia un cont de e la inceput d'oh!, de pe care nu te poate afecta pe tine cu nimic, iar pe altii nici atat. Cat despre rating...daca participi la un singur concurs indiferent de rezultat o sa ai mai mult de 479, iar problemele....dupa cum ziceai si u ai sursele. Si priveste partea buna a lucrurilor acum o sa ai mai putin submisii la cele 10 probleme   Whistle
Memorat
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines