Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: ID messenger  (Citit de 1857 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
gabitzish1
Moderatori infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 321
Deconectat Deconectat

Mesaje: 926



Vezi Profilul
« : Aprilie 18, 2007, 17:48:01 »

Am creat subiectul pt a ne putea cunoste mai bine.. vorbind mai usor... aici pe forum sunt cam greoaie discutiile si te plictisesti pana sa primesti un raspuns...
Id'ul meu e   gabitzish .. pt cei care vor sa ma adauge in lista lor Tongue .. eu vreau sa imi fac un nou grup in lista mea, numit  "infoarena", asa ca astept sa mai postati si voi cate un id. Smile
Memorat
Florian
Nu mai tace
*****

Karma: 125
Deconectat Deconectat

Mesaje: 832



Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Aprilie 18, 2007, 18:02:54 »

floryan_marq  Whistle
Memorat
Omega91
Strain
*

Karma: 0
Deconectat Deconectat

Mesaje: 36



Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Aprilie 19, 2007, 11:22:26 »

daca un canal IRC mai poate da roade, va recomand cu caldura sa nu va obisnuiti cu "info pe messenger". de fapt, sa nu va obisnuiti cu "orice lucru serios pe messenger" pentru ca la inceput ai impresia ca te poti controla, dar in cele din urma ajungi sa te pierzi in conversatii pe teme diverse si sa gandesti / implementezi fara sa acorzi acestui proces intreaga atentie pe care o merita. asa ca mai bine inchideti messengerul cand vreti sa faceti ceva serios si discutati cand faceti o pauza (preferabil seara) diverse idei de rezolvare si programare !   Thumb up
tot mai bun era #infoarena pacat k nu mai intra aproape nimeni
Memorat
gabitzish1
Moderatori infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 321
Deconectat Deconectat

Mesaje: 926



Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Aprilie 19, 2007, 13:53:13 »

mIRC'u pierde din popularitate..eu am propus subiectul pt a ne cunoaste mai bine, sunt de acord ca unele discutii pe IRC pot fi mai interesante si constructive, dar.. se pot face si pe messenger conferinte sau ceva de genu'...
De stat pe mess oricum stam mai toti, fie ca vb despre info fie ca vb despre teme diverse..
« Ultima modificare: Aprilie 19, 2007, 15:42:35 de către bitis gabriel » Memorat
DEYDEY2
Strain
*

Karma: 1
Deconectat Deconectat

Mesaje: 49



Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Ianuarie 11, 2010, 10:25:05 »

andreitudoricacj Thumb up
Memorat
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines