Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Cand reupdatati baza de date de pe site?  (Citit de 6922 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
MarcvsHdr
Strain
*

Karma: 1
Deconectat Deconectat

Mesaje: 44



Vezi Profilul
« : Decembrie 16, 2006, 21:48:38 »

Ma refer la conturile din Infoarena, nu la cele de pe forum. E foarte stresant. Sunt genul de om care sterge un joc daca a cazut curentul si nu salvasem. Am fost inspirat si am salvat sursele de la toate problemele facute pana acum, dar come on... sa le trimit din nou??? Si nu ma pot obisnui sa vad doar cateva tick-uri in lista de probleme. Ajunsesem pe la 4500 de puncte (m-am pus pe treaba, dupa cate vad eu, inainte de momentul in timp la care corespunde baza asta de date).
PLEASE... make that update  Pray

Imi plac mult optiunile site-ului nou  Ok (slava domnului ca ati pus "submit solution" pe aceeasi pagina cu textul problemei  Applause). Interfata grafica a celui vechi mi se parea mai prietenoasa, dar asta nu conteaza.
Memorat
fluffy
Echipa infoarena
De-al casei
*****

Karma: 71
Deconectat Deconectat

Mesaje: 146



Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Decembrie 17, 2006, 01:49:57 »

Ne pare rau... dar va trebui sa-ti trimiti iar sursele. Infoarena1 e mort si ingropat.
Memorat
Darth_Niculus
De-al casei
***

Karma: -13
Deconectat Deconectat

Mesaje: 143



Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Decembrie 17, 2006, 02:24:17 »

Am si eu o mica nelamurire:
  1) Mie mi-au ramas toate punctele intacte(nu tre sa trimit din nou sursele). Cum am observat ca s-a intamplat la toti.
  2) Daca nu inteleg eu cu se discuta(ceea ce e foarte probabil), ce se intampla cu cei care nu mai au sursele?
Memorat
fluffy
Echipa infoarena
De-al casei
*****

Karma: 71
Deconectat Deconectat

Mesaje: 146



Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Decembrie 17, 2006, 11:59:05 »

Sunt destul de putini cei care-si sterg sursele, avand in vedere ca in infoarena1 nu se puteau recupera decat prin interventia unui admin.

In orice caz, pot sa si le scrie din nou. Work is good for you, remember?
Memorat
Darth_Niculus
De-al casei
***

Karma: -13
Deconectat Deconectat

Mesaje: 143



Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Decembrie 17, 2006, 12:51:49 »

asa e .... cat despre sters de surse.... nu e necesar sa le stergi voluntar. Eu de exemplu le-am pierdut, ca pro*tu, la reinstalarea sistemului de operare.
Memorat
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines