Pagini: [1] 2   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: HAI ROMANIA!!!  (Citit de 8406 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
adib
Strain
*

Karma: -3
Deconectat Deconectat

Mesaje: 38



Vezi Profilul
« : Septembrie 02, 2006, 19:50:56 »

succes cu bulgaria!!! Winner 1st place Winner 1st place Winner 1st place
3-0
Memorat

Wissen ist Macht, Weisheit ist Friede
andreit1
Vizitator
« Răspunde #1 : Septembrie 02, 2006, 22:42:32 »

Bai ce ghinion Sad In loc sa fie in loc sa se faca 3-0 s-a facut 2-2 in 2 minute... cam nedrept fotbalul asta. Sper sa nu se ajunga iar la  Winner 3rd placeBrick wall
Memorat
wefgef
Nu mai tace
*****

Karma: 1049
Deconectat Deconectat

Mesaje: 3.008


razboinicu' luminii


Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Septembrie 02, 2006, 23:36:41 »

aceeasi problema de psihic... like always
Memorat

omului i-au fost date instinctele pentru a supravietui, nu pentru a fi sclavul lor.
pauldb
Nu mai tace
*****

Karma: 821
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.901



Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Septembrie 03, 2006, 00:03:32 »

Foarte slab a jucat echipa Romaniei... Neutral...chiar la moment dat, in timpul meciului, ma gandeam de ce conducem cu 2-0...Asta e...
Totusi un egal cu Bulgaria nu e chiar asa de rau, doar ei sunt principalii oponenti la calificare Romaniei...si sper ca ehipa noastra va juca mai bine de acum inainte si ca invata din greseli... Thumb up
Memorat

Am zis Mr. Green
pocaitu
De-al casei
***

Karma: -26
Deconectat Deconectat

Mesaje: 141



Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Septembrie 03, 2006, 11:54:31 »

Bai ce ghinion Sad In loc sa fie in loc sa se faca 3-0 s-a facut 2-2 in 2 minute... cam nedrept fotbalul asta. Sper sa nu se ajunga iar la  Winner 3rd placeBrick wall
   Hai nu mai fi asa patriot. Poate n-ai vazut ca aproape de fiecare data cand scapa cate un bulgar era faultat.
   Mie mi s-a parut putin nedrept pt bulgari. Trebuie de recunoscut ca Romania nu mai are echipa. Prea is toti cu fite, si talent nimik. Acuma s-au mai ridicat echipele de club pt ca mai nici o echipa mare nu vrea jucatori romani  Yahoo!  Thumb down sau daca ii vrea nu dau atata cat se asteapta Becali.
      Cat despre invatatul din greseli.... au gresit destul pana acum ca sa aiba de unde invata. Nu pot saracii mai mult.... Evident ca is mai buni ca bulgari(nu ei is buni , bulgari is slabi) , da echipa asta nu are ce cauta la europene.  Mad
« Ultima modificare: Septembrie 03, 2006, 12:03:45 de către pocaitu » Memorat

This is not a signature ! I repeat, this is not a signature !
devilkind
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 284
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.240



Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Septembrie 03, 2006, 12:11:03 »

eu totusi zic ca meciul a decurs in acest fel din cauza unor greseli tactice, greseli de antrenor. defensiva cel putin mi-e mi s-a parut una destul de slaba (si ma refer la jucatori care au fost titularizati)
Memorat
megabyte
Client obisnuit
**

Karma: 45
Deconectat Deconectat

Mesaje: 74



Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Septembrie 03, 2006, 19:47:25 »

Mda ...
  traditia si talentele sunt de  vina
  Yo nu ma prea pricep la fotbal dar din cate vad toti fotbalisti romani "se ineaca ca tziganii la mal" Romania - Bulgaria, Steaua - Midlesbrought(sau asa ceva) si lista poate continua Applause
Memorat

Toate computerele asteapta cu aceeasi viteza.
filipb
Nu mai tace
*****

Karma: 232
Deconectat Deconectat

Mesaje: 929



Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Septembrie 03, 2006, 21:32:18 »

Asta e, la noi cand dai de bani si glorie, cam uiti de restu' lumii care asteapta ceva de la tine...
Memorat
u-92
Vizitator
« Răspunde #8 : Septembrie 03, 2006, 23:19:10 »

mda.. dupa parerea mea lucrurile stau un pic altfel.. de cateva minute e nevoie si rezultatul poate deveni brusc defavorabil.. exista multe exemple in fotbalul european, mondial (asa ca sa nu aud ca numai romanii patesc asta)

cat despre probleme de psihic, din cate stiu eu la momentul boro steaua nu avea un psiholog/psihiatru la echipa si acum la echipa nationala nu stiu cat se pune accent pe asta..

hai sa fim seriosi, daca ramanea 2-0 lumea era fericita si nu vorbea nimeni despre greseli de tactica, despre antrenor sau de defensiva slaba.. cum a putut sa fie un meci slab al romaniei cand am controlat 95% din joc.. asa e in fotbal, poti sa ai 3 ocazii in 3 minute si sa inscrii 3 goluri iar in rest sa nu joci nimic si asta cred ca s-a intamplat ieri

Asta e, la noi cand dai de bani si glorie, cam uiti de restu' lumii care asteapta ceva de la tine...
chiar nu cred ca este asa, nu-mi imaginez ca exista vreun fotbalist din lot care nu ar vrea sa mergem la un turneu final dupa o pauza de 8 ani. oricum, un jucator pt o convocare nu primeste vreun ban

Bai ce ghinion Sad In loc sa fie in loc sa se faca 3-0 s-a facut 2-2 in 2 minute... cam nedrept fotbalul asta. Sper sa nu se ajunga iar la  Winner 3rd placeBrick wall
   Hai nu mai fi asa patriot. Poate n-ai vazut ca aproape de fiecare data cand scapa cate un bulgar era faultat.
   Mie mi s-a parut putin nedrept pt bulgari. Trebuie de recunoscut ca Romania nu mai are echipa. Prea is toti cu fite, si talent nimik. Acuma s-au mai ridicat echipele de club pt ca mai nici o echipa mare nu vrea jucatori romani  Yahoo!  Thumb down sau daca ii vrea nu dau atata cat se asteapta Becali.
      Cat despre invatatul din greseli.... au gresit destul pana acum ca sa aiba de unde invata. Nu pot saracii mai mult.... Evident ca is mai buni ca bulgari(nu ei is buni , bulgari is slabi) , da echipa asta nu are ce cauta la europene.  Mad
parca au fost 3 galbene + 2 (1 rosu) deci faulturile au fost penalizate.. bravo lor ca au reusit (mai putin 5 minute) sa tina bulgaria departe de poarta noastra. steaua a ajuns in CL dupa 10 ani pentru ca a adoptat o strategie pe termen lung care sa-i permita asta, si de ce sa nu recunoastem un pic de noroc care i-a lipsit anul trecut la rosenborg.. nustiu ce ai vrea, sa vindem toti jucatorii cu perspectiva pe banda rulanta la preturi de nimic (pentru un transfer evident)?

scuze ca am scris asa mult..
Memorat
filipb
Nu mai tace
*****

Karma: 232
Deconectat Deconectat

Mesaje: 929



Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Septembrie 04, 2006, 09:04:41 »

Nu e vorba de psiholog aici, dar de mult se observa o tactica destul de ciudata a noastra: in momentul in care avem doua goluri diferenta, incercam sa tinem de rezultat in loc sa jucam in continuare. Si schimbarea lui Piturca cand a introdus un om la inchidere spune totul, nu? Adica cel putin asa pare, ca noi nu jucam decat pana avem o diferenta de golaveraj. Bine, poate asa mi se pare mie.
Memorat
greco
Nu mai tace
*****

Karma: 144
Deconectat Deconectat

Mesaje: 434



Vezi Profilul
« Răspunde #10 : Septembrie 04, 2006, 10:17:25 »

Ma intreb cati dintre antrenorii de aici au fost vreodata la un meci. Smile Fotbalul in fata televizorului nu are nici un farmec...

Forza Steaua ! http://www.fcsteaua.ro
Memorat

Jump in the cockpit and start up the engines
Remove all the wheelblocks there's no time to waste
Gathering speed as we head down the runway
Gotta get airborne before it's too late.
u-92
Vizitator
« Răspunde #11 : Septembrie 04, 2006, 10:45:49 »

sunt pareri doar, nu cred ca isi atribuie cineva talente de antrenor Smile
Memorat
pocaitu
De-al casei
***

Karma: -26
Deconectat Deconectat

Mesaje: 141



Vezi Profilul
« Răspunde #12 : Septembrie 04, 2006, 12:40:16 »

parca au fost 3 galbene + 2 (1 rosu) deci faulturile au fost penalizate.. bravo lor ca au reusit (mai putin 5 minute) sa tina bulgaria departe de poarta noastra. steaua a ajuns in CL dupa 10 ani pentru ca a adoptat o strategie pe termen lung care sa-i permita asta, si de ce sa nu recunoastem un pic de noroc care i-a lipsit anul trecut la rosenborg..
   Fotbalul nu se joaca prin faulturi. Chiar daca au fost penalizate , multe se puteau transforma  in goluri . Nu mi se pare corect
 Daca se termina la 2-0 nu era toata lumea fericita, daca ar fi vazut cum au jucat. Dupa mine golul lui Marica nu ar fi existat intr-un meci cu o echipa mai buna..... Whistle .Ar fi trebuit sa castige pt simplul fapt ca in prima parte au fost bulgari putin mai slabi  , da in CE no sa avem de jucat cu Bulgaria. Dupa ce teai uitat la cupa mondiala trebuie sa recunosti ca Romania nu are ce cauta acolo .
Citat
nustiu ce ai vrea, sa vindem toti jucatorii cu perspectiva pe banda rulanta la preturi de nimic (pentru un transfer evident)?
   Tot ce am zis este ca romanii nu mai sunt cautati. Si daca echipele de club merg putin mai bine e tocmai de asta .  Rolling Eyes
 
Citat
sunt pareri doar, nu cred ca isi atribuie cineva talente de antrenor 

    Astia is platiti sa joace fotbal. Asta nu inseamna ca trebuie laudati cand gresesc  Cool
 Forta Rapid !!!   Ok
   
« Ultima modificare: Septembrie 04, 2006, 12:42:04 de către pocaitu » Memorat

This is not a signature ! I repeat, this is not a signature !
greco
Nu mai tace
*****

Karma: 144
Deconectat Deconectat

Mesaje: 434



Vezi Profilul
« Răspunde #13 : Septembrie 04, 2006, 21:55:20 »

Ajunge un rapidist la Poarta Raiului...

Sf. Petru: "-Ne pare rau, nu primim rapidisti in Rai"
Rapidistul: "-Ceee? Nu se poate, sapt. trecuta am dat 10 mii unei batrane neajutorate."
Sf. Petru: "-Si ?"
Rapidistul: "Si saptamana cealalta am dat 10 mii unui cersetor"
Sf. Petru: "-Si ?"
Rapidistul: "Si cu o saptamana in urma am dat 10 mii unui bolnav pt. medicamente"
Sf. Petru: "-Bine, hai ca ma duc sa vb. cu Dumnezeu, si mai vedem"

[...] Se intoarce Sf. Petru

Sf. Petru: "-Ok, am vb. cu Dumnezeu, si iti recunoaste meritele"
Rapidistul: "-Pfff, ce usurare"
Sf. Petru: "-Asa ca ia 30 de mii inapoi si da-i drumu"
« Ultima modificare: Septembrie 04, 2006, 21:59:26 de către greco » Memorat

Jump in the cockpit and start up the engines
Remove all the wheelblocks there's no time to waste
Gathering speed as we head down the runway
Gotta get airborne before it's too late.
adib
Strain
*

Karma: -3
Deconectat Deconectat

Mesaje: 38



Vezi Profilul
« Răspunde #14 : Septembrie 06, 2006, 05:42:54 »

HAI ROMANIA!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad



Memorat

Wissen ist Macht, Weisheit ist Friede
pauldb
Nu mai tace
*****

Karma: 821
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.901



Vezi Profilul
« Răspunde #15 : Septembrie 06, 2006, 22:58:17 »

Inca un meci slab facut de echipa Romaniei  sad  Thumb down ...Bine ca s-au lasat invinsi albanezii  Whistle
Memorat

Am zis Mr. Green
devilkind
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 284
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.240



Vezi Profilul
« Răspunde #16 : Septembrie 07, 2006, 09:50:13 »

nu ma pot pronunt in privinta jocului echipei Romaniei ptr ca sa fiu sincer nu am vazut mare parte din meci, doar putin, ptr ca m-am uitat la un alt meci din grupa noastra si anume olanda - belarus incheiat cu scorul de 3-0. Insa totusi scorul e mult prea drastic, belarusul dupa parerea mea merita chiar un egal, ma rog poate exagerez insa au jucat foarte bine. Va fi un adversar puternic mai ales prin faptul ca se aseamana cu echipa noastra: jucatorii medii si o vedeta. In cazul vedeta este Alexadr Hleb care joaca la Arsenal insa nu are acelasi comportament ca a lui Mutu. Daca Mutu dribleaza intruna pana cand pierde mingea Hleb joaca foarte combinativ, pase directe pe culoar. Un alt jucator care a iesit in evidenta a fost Romaschenko (nush dak am scris corect dar ma rog) care trage foarte bine la poarta si din orice pozitie (de pe stanga, de pe dreapta sau din pozitie centrala). in concluzie va trebui sa fim in forma buna ptr meciul cu belarus
Memorat
pocaitu
De-al casei
***

Karma: -26
Deconectat Deconectat

Mesaje: 141



Vezi Profilul
« Răspunde #17 : Septembrie 07, 2006, 10:01:26 »

   Eu nam vazut tot meciul , da mi-a placut de Dica si ma enervat Mutu , care e cam egoist .
Memorat

This is not a signature ! I repeat, this is not a signature !
cos_min
Nu mai tace
*****

Karma: 48
Deconectat Deconectat

Mesaje: 493


live


Vezi Profilul
« Răspunde #18 : Septembrie 08, 2006, 11:52:08 »

hahah ... vezi de treaba k ne calificam cel putin pt baraj  shi pote,pote mergem si noi la CE 08
Memorat

vid...
pauldb
Nu mai tace
*****

Karma: 821
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.901



Vezi Profilul
« Răspunde #19 : Septembrie 08, 2006, 11:57:29 »

Probabil, dar nu avem ce cauta la un campionat european cu echipa asta.  Fighting Si nu sufera nimeni daca scrii corect gramatical...  Smile
Memorat

Am zis Mr. Green
u-92
Vizitator
« Răspunde #20 : Septembrie 08, 2006, 12:31:00 »

locurile 1 si 2 calificate direct la CE.. nici un baraj nimic
Memorat
adib
Strain
*

Karma: -3
Deconectat Deconectat

Mesaje: 38



Vezi Profilul
« Răspunde #21 : Octombrie 08, 2006, 14:40:38 »

care'va sa-l omoeare pe mutu Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Memorat

Wissen ist Macht, Weisheit ist Friede
Tabara Mihai
Vizitator
« Răspunde #22 : Octombrie 08, 2006, 15:01:53 »

care'va sa-l omoeare pe mutu Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Ei, lasa ca nu e asa de rau.E important pentru echipa nationala, chiar daca uneori e egoist.
Memorat
adib
Strain
*

Karma: -3
Deconectat Deconectat

Mesaje: 38



Vezi Profilul
« Răspunde #23 : Octombrie 08, 2006, 19:37:47 »

poate il trage cineva de urechi ca dak nu tot mut e!
Memorat

Wissen ist Macht, Weisheit ist Friede
pocaitu
De-al casei
***

Karma: -26
Deconectat Deconectat

Mesaje: 141



Vezi Profilul
« Răspunde #24 : Octombrie 08, 2006, 19:55:47 »

   Sa renunte la aere ca asa trage echipa in jos .N-ar trebui convocat .  Evil or Very Mad
  Cel putin sa fie un exemplu pt altii .
Memorat

This is not a signature ! I repeat, this is not a signature !
Pagini: [1] 2   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines