Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Caut meditator pentru Structuri de date in C (Bucuresti)  (Citit de 1492 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
AncaDitiu
Strain


Karma: 1
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1



Vezi Profilul
« : Mai 18, 2016, 09:14:36 »

Buna ziua tuturor,

Sunt studenta in ultimul an la ASE informatica si am mari probleme cu C-ul, trebuie sa stiu cam tot ce tine de structuri de date si ma incurca rau de tot pointerii, nu stiu sa lucrez cu memoria dinamica si nici in ce cazuri si cum si de ce se folosesc structurile de date. Adevarul e ca nici nu stiu ce nu stiu exact, problema e ca nu pot rezolva subiectele de examen, cum dau de o functie care contine pointer sau pointer la pointer, deja ma blochez + inca nu stiu teoria cu privire la arbori si grafuri, heap si hash table, cu listele am mai inteles eu cate ceva....

Daca stiti pe cineva care ma poate ajuta sau chiar si daca pot invata singura, cateva sfaturi mi-ar fi foarte utile pentru ca am mari lacune, nu pot sa spun nici ca nu stiu deloc cu ce se mananca programarea, dar nici ca o inteleg... nici nu stiu cum sa aflu nivelul la care sunt.

Chiar am nevoie de ajutor, mai am doar o luna jumatate pana la restanta si deja e al doilea an pe care-l fac doar pentru materia asta.

Numai bine!
Memorat
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines