Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: In centura  (Citit de 1919 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
points_hunter
Strain
*

Karma: -7
Deconectat Deconectat

Mesaje: 26



Vezi Profilul
« : Mai 16, 2006, 20:55:11 »

Ce parere aveti de asa numita centura fotonica. Daca o sa cautati pe net articole gen photonic belt, centura fotonica o sa gasiti ceva documentare.......
Sunt ceva chestii care ma fac sa nu cred toata povestea asta dar sunt si unele argumente care ma-u cam pus pe ganduri...........
Exprimati-va aici opiniile.
Am auzit multe lucruri si pe unele posturi TV.
Ar fi un eveniment cosmic foarte important daca se va petrece asa cum se preconizeaza.
Memorat

Intr-o lume plina de prostie si noobism
Ceva mai increzator, putin mai oportunist
Nihil sine DEO(Iubeste si vei fi iubit , Nu uita niciodata ca esti om)
radhookoo
Strain
*

Karma: 7
Deconectat Deconectat

Mesaje: 26



Vezi Profilul WWW
« Răspunde #1 : Mai 17, 2006, 17:15:42 »

man... sincer e cam tampenie... probabil ca cele 3 pagini pe care le-am citit erau fix alea cu prostii SF, dar sincer, e cam stupid deoarece pune fenomenul in carca unei asa-zise "zeitati" (mama natura) care incearca sa repare pamantul... cam scenariu de film in opinia mea. In plus, daca ai un pic de simt temporal iti dai seama ca de la inceputurile vietii pe pamant, s-a trecut de cateva ori prin asa zis-ul "photon belt" si nu am disparut. asadar nu vine apocalipsa... e inca o prostie care circula pe net pt ca se prinde usor de frica omului in fata naturii si mai ales se lipeste de dorinta de a avea o latura mitologico-magico-religioasa pe care sa se sprijine
Memorat

in god we trust... all others must have md5 sum checkers.
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines