Nu aveti permisiuni pentru a descarca fisierul grader_test10.ok
Diferente pentru utilizator/marius21 intre reviziile #45 si #40
Nu exista diferente intre titluri.
Diferente intre continut:
h2. Despre mine
Programez din clasa a 4-a, imi place, si fac tot felul de proiecte. Urasc Win32. Imi place tot ce e UNIX (mai ales Mac OS X). Lucrez in general in C++ si Objective-C.Facaplicaţiipentru iOSşiMac OSXşivreausămăaxez pe game development,în specialpentrudevice-urimobile.
Programez din clasa a 4-a, imi place, si fac tot felul de proiecte. Urasc Win32. Imi place tot ce e UNIX (mai ales Mac OS X). Lucrez in general in C++ si Objective-C. Stiu Cocoa, un pic de .NET, un pic de OpenGL si cateva API-uri POSIX (sockets si pthreads). Am invatat Cocoa Touch ;)
Petcu Marius Nascut: 14 februarie 1995 Scoala: Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti
Cls: a11-a profil Matematica-Informatica
Cls: a 9-a profil Matematica-Informatica
h2. Distinctii nationale primite
* Mentiune ONI 2008 Bacau * Prima Mentiune ONI 2009 Galati * Primul Bronz la JBOI 2009 -Grecia- Bulgaria
* Menţiune ONI 2010 Constanta * Menţiune, locul 6 ONI 2011 Piatra Neamţ * Cel mai bun punctaj Infoeducaţie 2011 - Gălăciuc * Marele Premiu GrepIT 2011 * Premiul I ITFest 2011 secţiunea Programare / Premiul II pe proiecte * Premiul I StudIT Timişoara 2012 * Aur absolut Infomatrix 2012 - faza internaţională - secţiunea Programare * Menţiune, locul 6 ONI 2012 Iaşi
* Mentiune ONI 2010 Constanta
h2. Prieteni pe infoarena
