Nu aveti permisiuni pentru a descarca fisierul grader_test12.in
Diferente pentru utilizator/maria_p intre reviziile #24 si #23
Nu exista diferente intre titluri.
Diferente intre continut:
h2. _Me_
_*poi ce pot sa zic:-?...sunt normala la fel ca orice om din lume:-"...imi place foarte mult sa ma port ca un bebic si sa fiu alintata de cei dragi o:-)_ _*ador elefanteii roz:X:X:X_ _*sunt copilaroasa si-mi place sa ma joc;cam detest scoala si materiile ei naspa, iubesc doar informatica si pauzele:D_ _*am venit in lume pe 10 februarie 1991(parca :-/), zodia varsator(incapatanata rau si ador balaceala):D:D_ _*invat in C.N. "I.L.Caragiale" Ploiesti Romania Europa Terra Sistemul Solar Calea Lactee..._
_-poi ce pot sa zic:-?...sunt normala la fel ca orice om din lume:-"...imi place foarte mult sa ma port ca un bebic si sa fiu alintata de cei dragi o:-)_ _-ador elefanteii roz:X:X:X_ _-sunt copilaroasa si-mi place sa ma joc;cam detest scoala si materiile ei naspa, iubesc doar informatica si pauzele:D_ _-am venit in lume pe 10 februarie 1991(parca :-/), zodia varsator(incapatanata rau si ador balaceala):D:D_ _-invat in C.N. "I.L.Caragiale" Ploiesti Romania Europa Terra Sistemul Solar Calea Lactee..._
h2. _Realizarile mele, daca se pot numi asa..._
_*poi sunt intr-a 11a...n-am avut rezultate mari pana acum(doar o calificare la oni in 2004)...sper anu asta sa am...:((_ _*ar mai fi o participare la finala .campion in 2007 si la finala preoni2007_
_-poi sunt intr-a 11a...n-am avut rezultate mari pana acum(doar o calificare la oni in 2004)...sper anu asta sa am...:((_ _-ar mai fi o participare la finala .campion in 2007 si la finala preoni2007_
h2. _Persoane pe care la "sacai" cu prezenta mea in lumea asta:D:-"_
_*nu prea multe...dar sa enumar cateva:_
_nu prea multe...dar sa enumar cateva:_
- 'Musoiu Tudor':http://infoarena.ro/utilizator/Tudorutzu
- 'Sima Cotizo':http://infoarena.ro/utilizator/sima_cotizo
- 'Lica Adela':http://infoarena.ro/utilizator/adal
_- Cazacu Iulian_
_- Breta Ionut_
h2. _in rest nu prea mai am ce zice:-?_
h2. _-in rest nu prea mai am ce zice:-?_
h1. _The End_
