Nu aveti permisiuni pentru a descarca fisierul grader_test21.in
Diferente pentru utilizator/maria_p intre reviziile #21 si #22
Nu exista diferente intre titluri.
Diferente intre continut:
h1. _Cate ceva despre mine..._
h2. _Me!http://infoarena.ro/forum/Smileys/default/biggrin.gif!_
h2. _Me_
_poi ce pot sa zic...sunt normala la fel ca orice om din lume...imi place foarte mult sa ma port ca un bebic!http://infoarena.ro/forum/Smileys/default/icon_baby.gif!si sa fiu alintata de cei dragi!http://infoarena.ro/forum/Smileys/default/smile.gif!_ _ador elefanteii roz!http://infoarena.ro/forum/Smileys/default/biggrin.gif!_ _sunt copilaroasa si-mi place sa ma joc;cam detest scoala si materiile ei naspa, iubesc doar informatica si pauzele!http://infoarena.ro/forum/Smileys/default/smile.gif!_ _am venit in lume pe 10 februarie 1991(parca!http://infoarena.ro/forum/Smileys/default/unsure.gif!), zodia varsator(incapatanata rau si ador balaceala!http://infoarena.ro/forum/Smileys/default/biggrin.gif!)_ _invat in C.N. "I.L.Caragiale" Ploiesti Romania Europa Terra Sistemul Solar Calea Lactee!http://infoarena.ro/forum/Smileys/default/smile.gif!_
_poi ce pot sa zic...sunt normala la fel ca orice om din lume...imi place foarte mult sa ma port ca un bebic si sa fiu alintata de cei dragi_ _ador elefanteii roz_ _sunt copilaroasa si-mi place sa ma joc;cam detest scoala si materiile ei naspa, iubesc doar informatica si pauzele_ _am venit in lume pe 10 februarie 1991(parca), zodia varsator(incapatanata rau si ador balaceala)_ _invat in C.N. "I.L.Caragiale" Ploiesti Romania Europa Terra Sistemul Solar Calea Lactee..._
h2. _Realizarile mele, daca se pot numi asa..._
_poi sunt intr-a 11a...n-am avut rezultate mari pana acum(doar o calificare la oni in 2004)...sper anu asta sa am!http://infoarena.ro/forum/Smileys/default/cry.gif! !http://infoarena.ro/forum/Smileys/default/cry.gif!..._ _ar mai fi participare la finala .campion in 2007 si la finala preoni2007_
_poi sunt intr-a 11a...n-am avut rezultate mari pana acum(doar o calificare la oni in 2004)...sper anu asta sa am.._ _ar mai fi o participare la finala .campion in 2007 si la finala preoni2007_
h2. _Persoane pe care la "sacai" cu prezenta mea in lumea asta!http://infoarena.ro/forum/Smileys/default/whistling.gif!_
h2. _Persoane pe care la "sacai" cu prezenta mea in lumea asta_
_nu prea multe...dar sa enumar cateva:_
- 'Musoiu Tudor':http://infoarena.ro/utilizator/Tudorutzu
- 'Sima Cotizo':http://infoarena.ro/utilizator/sima_cotizo
- 'Lica Adela':http://infoarena.ro/utilizator/adal
- 'Sanduleac Dan':http://infoarena.ro/utilizator/sandyxp
_- Cazacu Iulian_
_- Breta Ionut_
h2. _in rest nu prea mai am ce zice!http://infoarena.ro/forum/Smileys/default/unsure.gif!_
h2. _in rest nu prea mai am ce zice_
h1. _The End!http://infoarena.ro/forum/Smileys/default/biggrin.gif!_
h1. _The End_
