Pagini recente » Diferente pentru utilizator/tytus intre reviziile 11 si 10 | Diferente pentru runda/branza intre reviziile 1 si 2 | alee2 | Diferente pentru runda/excelenta-tema5 intre reviziile 2 si 1 | Diferente pentru propuneri/4-forum intre reviziile 5 si 4
Nu exista diferente intre titluri.
Diferente intre continut:
De asemenea, exista sectiuni vechi si depasite, care ar trebui mutate intr-o arhiva de discutii ce nu mai sunt de actualitate.
*Cosmin:* Ce e misto la o ierarhie mai plata, e ca daca sunt subiecte noi sau replici noi le identifici mai bine vizual. Eu de exemplu dau direct click pe postul de la o sectiune verde, si posturile respective sunt cele mai accesate. O data ce un post nu mai e cel mai nou din o sectiune nu mai intra lumea pe el asa mult.
h2. Modalitate de organizare a forumului
Momentan forumul are doar doua categorii: "infoarena - concursuri, probleme, evaluator, articole" si "Comunitate - feedback, proiecte si distractie". Propun sa cream mai multe categorii si sa mutam unele subforumuri pe prima pagina pentru a usura accesul la ele.
Nu exista diferente intre securitate.
Topicul de forum nu a fost schimbat.