Cod sursa(job #662687)
| Utilizator | Data | 16 ianuarie 2012 21:55:26 | |
|---|---|---|---|
| Problema | A+B | Scor | 100 |
| Compilator | cpp | Status | done |
| Runda | Lista lui wefgef | Marime | 0.4 kb |
// asta e o simpla problema cu fisiere
#include<fstream>
using namespace std;
int main()
{
int a,b;
ifstream f("adunare.in");
ofstream g("adunare.out");
f>>a;
f>>b;
g<<(a+b);
return 0;
}
//acuma creez fisierul de intrare.uita-te cu atentie
//ai vazut?d trebuie salvat cu .txt sau .in cumm am dat mai sus si pus all filesok
//scrie aici un da daca ai vazut;))da.k:D
