Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Cateva scurte  (Citit de 2451 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Cosmin
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 351
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.799



Vezi Profilul
« : Noiembrie 06, 2008, 09:55:51 »

Comentarii la postul http://infoarena.ro/blog/cateva-scurte
« Ultima modificare: Noiembrie 06, 2008, 10:06:16 de către Andrei Grigorean » Memorat
silviug
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 193
Deconectat Deconectat

Mesaje: 485



Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Noiembrie 06, 2008, 12:23:13 »

Bune scurtele astea, Cosmin!

Ascult acum Grimus si canta bine baietii! M-as duce la un concert sa vad cum se descurca live -- poate merg chiar la urmatorul din Laptaria lui Enache  Monkey

Ma bucur sa aud lucruri bune despre Bogdan. Sper totusi ca baiatul asta pe care il cunosc destul de bine (am stat un an de zile in aceeasi camera in caminul la ICHB si i-am fost si trainer) sa invete ceva din toata experienta asta grea pentru el.

Interviul lui Filip: asezate replicile si consistent discursul. Filip, nu stiam ca ai tinut cuvantare la inceput de an la Poli (deschiderile de an le-am ratat in toti cei 5 ani de studentie Very Happy). Totusi, Filip, un intreg interviu si nici un cuvant despre infoarena?! Merita strecurat ceva pe acolo -- macar la categoria "leisure time"!! Smile

Fun si articolului lui CTP.
Memorat

"Don't gain the world and lose your soul, wisdom is better than silver or gold." [Bob Marley - Jamaican reggae musician & singer (1945 - 1981)]
Cosmin
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 351
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.799



Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Noiembrie 07, 2008, 05:07:49 »

Fac show baietii in concert. Cauta pe youtube si o sa vezi, mai ales in chestiile mai recente. Ca la inceput erau si ei mai emotionati Smile. Dar acuma au vreo 3 ani de experienta cu concerte si sunt in forma.
Memorat
filipb
Nu mai tace
*****

Karma: 232
Deconectat Deconectat

Mesaje: 929



Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Noiembrie 07, 2008, 15:19:54 »

Eu mereu am pomenit despre infoarena la ziarul local (http://www.sisnet.ro/index.php?page=articol&id=15774, dar si in alte articole mai vechi care nu le gasesc acum pe moment), dar aici nu prea a intrat foarte mult in detalii pe pregatire si de aceea poate mi-a scapat Embarassed. Dar de obicei mereu pomeneam si de infoarena Banana.
Memorat
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines