Pagini recente » Diferente pentru utilizator/dorin31 intre reviziile 4 si 15 | Diferente pentru utilizator/scipianus intre reviziile 170 si 131 | Floare | Concursuri Virtuale | Diferente pentru blog/monopol intre reviziile 11 si 10
Diferente pentru
blog/monopol intre reviziile
#11 si
#10
Nu exista diferente intre titluri.
Diferente intre continut:
Poate lotul romanesc nu e mai slab pt ca Bogdan si Cosmin sunt crescuti in ICHB si sunt printre cei mai tari olimpici ce i-a dat Romania la informatica in ultimii 20 de ani. Dar cand lotul era tare, un copil exceptional de clasa a 9-a nu putea sa bata usor veteranii de a 12-a.
Ce fac aici e "armchair quarterbacking" cum zic americanii pentru ca nu sunt implicat activ in olimpiade de cativa ani, dar poate e utila si o perspectiva detasata.
Ce fac aici e "armchair quarterbacking" pentru ca nu sunt implicat activ in olimpiade de cativa ani, dar poate am unele "insights".
Voi ce parere aveti?
Nu exista diferente intre securitate.
Topicul de forum nu a fost schimbat.