Nu aveti permisiuni pentru a descarca fisierul grader_test14.ok
Diferente pentru blog/monopol intre reviziile #10 si #11
Nu exista diferente intre titluri.
Diferente intre continut:
Poate lotul romanesc nu e mai slab pt ca Bogdan si Cosmin sunt crescuti in ICHB si sunt printre cei mai tari olimpici ce i-a dat Romania la informatica in ultimii 20 de ani. Dar cand lotul era tare, un copil exceptional de clasa a 9-a nu putea sa bata usor veteranii de a 12-a.
Ce fac aici e "armchair quarterbacking" pentru ca nu sunt implicat activ in olimpiade de cativa ani, dar poateamunele"insights".
Ce fac aici e "armchair quarterbacking" cum zic americanii pentru ca nu sunt implicat activ in olimpiade de cativa ani, dar poate e utila si o perspectiva detasata.
Voi ce parere aveti?
