Pagini: 1 [2]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: data grigore moisil  (Citit de 10127 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Zeus
Client obisnuit
**

Karma: 7
Deconectat Deconectat

Mesaje: 82



Vezi Profilul
« Răspunde #25 : Martie 30, 2006, 13:53:49 »

Felicitari echipei infoarena pentru insistenta de care a dat dovada in organizarea MoisilByNet, in ciuda dificultatilor tehnice Smile.

 Applause
Memorat

There is only power and those too weak to seek it.
vliviu
Vizitator
« Răspunde #26 : Martie 30, 2006, 14:17:54 »

mi se pare lipsa de seriozitate cu concursul asta. daca s-o amanat, macar cu 2 zile inainte daca s-ar fi anuntzat cand se tzine.. dar asa de pe o zi pe alta, nu tot timpul potzi sa fi disponibil. cel mai bine ar fi fost in weekend.. succes celor care participa.
Memorat
Cosmin
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 351
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.799



Vezi Profilul
« Răspunde #27 : Martie 30, 2006, 15:16:13 »

Luni era totul pregatit pentru concurs, din cauza caderii serverului am sperat ca va merge macar marti si v-om apuca sa trimitem newsletter, dupa o gramada de scandaluri si insistente la firma de webhosting am reusit sa punem in functiune softul de newsletter si sa anuntam pe toata lumea. Concursul trebuia organizat cat mai aproape de data concursului real si organizarea lui in weekend pe langa ca ar fi indepartat si mai mult data concursului de data reala, s-ar fi si suprapus cu alte concursuri din perioada aglomerata inaintea Olimpiadei nationale.

Noi credem ca alegerile facute au fost de buna credinta si au fostu luate in speranta ca vor ajuta comunitatea infoarena.

Va uram succes!
Memorat
Pagini: 1 [2]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines