Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Algoritmiada 2013  (Citit de 6324 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
ada_s
Strain


Karma: 14
Deconectat Deconectat

Mesaje: 17



Vezi Profilul
« : Noiembrie 25, 2012, 17:13:14 »

Comentati aici despre post-ul: Algoritmiada 2013.
Memorat
nash
De-al casei
***

Karma: 0
Deconectat Deconectat

Mesaje: 109



Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Noiembrie 25, 2012, 17:21:07 »

"Finala Algoritmiada este considerată cel mai important concurs naţional din România, iar acest statut i-a adus colaborări cu diverşi sponsori." Desigur, un pic de modestie nu ar strica. Nu cred ca cineva ar alege participarea la finala Algoritmiada in defavoarea Olimpiadei Nationale de Informatica sau poate ma insel eu...
Memorat
freak93
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 342
Deconectat Deconectat

Mesaje: 819



Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Noiembrie 25, 2012, 17:25:53 »

E o diferenta intre concurs si olimpiada. Olimpiada este cu mult mai importanta prin simplul fapt ca rezultatele obtinute acolo sunt recunoscute de catre institutiile statului, etc.

Memorat
wefgef
Nu mai tace
*****

Karma: 1049
Deconectat Deconectat

Mesaje: 3.008


razboinicu' luminii


Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Decembrie 03, 2012, 13:24:15 »

"Finala Algoritmiada este considerată cel mai important concurs naţional din România, iar acest statut i-a adus colaborări cu diverşi sponsori." Desigur, un pic de modestie nu ar strica. Nu cred ca cineva ar alege participarea la finala Algoritmiada in defavoarea Olimpiadei Nationale de Informatica sau poate ma insel eu...

Participarea la ONI iti deschide drumul catre olimpiadele internationale, este o etapa peste care nu poti sari. Din punct de vedere stiintific, Algoritmiada este mult peste orice alt concurs din tara, inclusiv probele de la taberele de pregatire ale lotului national.
Memorat

omului i-au fost date instinctele pentru a supravietui, nu pentru a fi sclavul lor.
Marius
Nu mai tace
*****

Karma: 154
Deconectat Deconectat

Mesaje: 572



Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Decembrie 21, 2012, 14:59:17 »

Unde nu e multă politică se face multă treabă.
Memorat

Faceti lucrurile simplu: pe cat de simplu posibil, dar nu mai simplu.
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines