Sondaj
Întrebare: Ti-ai dori sa se organizeze un interviu cu CIMI in cadrul Infoarena?  (Votare încheiată: Noiembrie 21, 2005, 21:18:46)
Da - 15 (37.5%)
Nu - 15 (37.5%)
Imi doresc orice numa sa fie cu Cimi - 10 (25%)
Numărul votanţilor: 33

Pagini: [1] 2 3 ... 7   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Cultul personalitatii lu Cimi  (Citit de 48202 ori)
0 Utilizatori şi 2 Vizitatori pe acest subiect.
TheWoolf
Vizitator
« : Noiembrie 20, 2005, 20:41:21 »

Acest topic este despre venerarea mea:)  Pray

 Puteti scrie aici despre cat de minunata si absoluta sunt, despre talentul, inteligenta, frumusetea mea... sa imi scrieti ode, sami aduceti ofrande, sa inchinati imnuri si ce mai vreti voi pentru a va demonstra credinta in mine- liderul vostru spiritual si intelectual, un parinte al personalitatii voastre, un model demn de urmat, un ideal de neatins..

 Acest topic a luat nastere din dorinta fanilor de a lua legatura cu mine si nu din altceva... poate din propria-i cenusa cel mult...

 Gata...cam atat...acum lasati-va libera imaginatia![/b]
Memorat
greco
Nu mai tace
*****

Karma: 144
Deconectat Deconectat

Mesaje: 434



Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Noiembrie 20, 2005, 21:16:41 »

Orice am spune ar fi prea putin.
Memorat

Jump in the cockpit and start up the engines
Remove all the wheelblocks there's no time to waste
Gathering speed as we head down the runway
Gotta get airborne before it's too late.
teenage_r_blink
Vizitator
« Răspunde #2 : Noiembrie 20, 2005, 21:27:27 »

imi plac oile tale  Mr. Green
Memorat
cyron
Strain
*

Karma: 2
Deconectat Deconectat

Mesaje: 43



Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Noiembrie 20, 2005, 21:28:26 »

Pray  Yahoo!
ea este singura  Winner 1st place
nu exista  Winner 2nd place  sau  Winner 3rd place  macar sa ne apropiem...este la distanta detasata de noi  Pray
Memorat
TheWoolf
Vizitator
« Răspunde #4 : Noiembrie 20, 2005, 21:35:47 »

Asa asa...imi place de voi..ati prins ideea topicului.. si io va iubesc...
Ce mias dori..sa incurajez fanii sa posteze nu doar sa admire vorbele mele pline de intelepciune...ca am vazut ca are multe view-uri da doar cateva posturi...
Deci nu fiti sfiosi.. credeti in voi!

AAaaaa...stiti ce mai puteti sa faceti?? sa dati linku pe la prieteni si chestii de genu'...ca nu cred ca e destul de promovat topicu.. dati anunt in ziar...nush cum stiti voi mai bine...
 
:*
Memorat
cristi8
Vizitator
« Răspunde #5 : Noiembrie 20, 2005, 21:43:13 »

da, da.. e bestiala tipa, e inaintea mea la runda1 preONI.. asta ma excita cel mai tare

go go cimi!!  Applause  Ok
Memorat
teenage_r_blink
Vizitator
« Răspunde #6 : Noiembrie 20, 2005, 21:48:05 »

cimi... un personaj prea complex pentru oamenii simpli... pentru a putea fii inteleasa pe deplin, cred k trebuie creat un cult... ce mai ... o noua religie... Ciminismul....parca si vad...o societate in care oile sunt venerate... exact k vacile in india... Applause vai merci... oricine are sugestii... mai scrieti... poate punem chestia asta pe picioare...
Memorat
fluffy
Echipa infoarena
De-al casei
*****

Karma: 71
Deconectat Deconectat

Mesaje: 146



Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Noiembrie 20, 2005, 21:49:56 »

Pray

cimi e o valoare,
cimi e number one,
cimi e o fata super unicat,

Pray

A tribute to grand master fechete Smile
Memorat
teenage_r_blink
Vizitator
« Răspunde #8 : Noiembrie 20, 2005, 21:57:11 »

hai nu fiti timizi... nu intrati doar k sa cititi... mai si scrieti ceva... sa stie domnisoara cat tinem noi la ea... cat o iubim... cat o veneram...  Drool  Pray
Memorat
teenage_r_blink
Vizitator
« Răspunde #9 : Noiembrie 20, 2005, 22:03:07 »

zic sa facem un worshiping time intr-una din pauze... sa ii luam pepsi si acadele si alte chestii dulci care duc la diabet (nu ca am vrea asta pentru tine cimi)....(yey!!! another great ideea by me Tongue )
Memorat
TheWoolf
Vizitator
« Răspunde #10 : Noiembrie 20, 2005, 22:09:10 »

nu e rea ultima ta idee razvane...da vezi tu..nu toata lumea de aici e de la noi din scoala...
poate ar trebui infiintate niste centre de colectare a cadourilor si alte chestii deastea in fiecare oras...si trimise pe vapor...
asa cred ca neam descurca....pt ca faza cu pauzele...nu prea ajuta fanii din alte scoli sau orase...
dar e foarte bine ca ai luat initiativa...poate asa inspiri si pe altii sa gaseasca solutii de cum sa se sacrifice cat mai bine pt mine desigur:)
Memorat
fireatmyself
Nu mai tace
*****

Karma: 36
Deconectat Deconectat

Mesaje: 492



Vezi Profilul
« Răspunde #11 : Noiembrie 20, 2005, 22:21:13 »

cimi e valoarea... ea e, ea e... ea e valoarea... clar, clar....
e absolut geniala... clar, clar... si are cel mai tare caine (ala de pe forumul .campion)

bah, deci nu se poate fara cainele lu cimi aici. e mortal. asa ca rog respectuos infoarena sa introduca ca emotion cainele de pe .campion.

a, si apropo de cultul Cimi.... ti-as ingriji cu drag oile daca mi-ai da aceasta cinste... oricum poate punem si de un fun club cimi (FCC) cu tricouri, sepci si alte chestii dastea inscripitionate cu Cimi ™ (poza included  Mr. Green )
Memorat

Viata e scurta. Daca nu o putem lungi, macar s-o facem lata.
cyber
Strain


Karma: 16
Deconectat Deconectat

Mesaje: 13



Vezi Profilul
« Răspunde #12 : Noiembrie 20, 2005, 22:24:04 »

yo cre k o sa renunt la tot rozu din viata mea pt cimi!!  Pray  Pray

doar se stie kt iubesc yo aceasta culoare  Rolling Eyes
Memorat

Pink is the new black! :p
fireatmyself
Nu mai tace
*****

Karma: 36
Deconectat Deconectat

Mesaje: 492



Vezi Profilul
« Răspunde #13 : Noiembrie 20, 2005, 22:26:42 »

claudia nu glumeste. deci asta inseamna adorarea pura. luati-i exemplu  Applause  Applause  Applause
Memorat

Viata e scurta. Daca nu o putem lungi, macar s-o facem lata.
ditzone
Vizitator
« Răspunde #14 : Noiembrie 20, 2005, 22:32:18 »

Nu exista cuvinte sa descriu cat de minunata e..
Nu stiu ce mas face fara tine ! :*
Memorat
Prostu
Nu mai tace
*****

Karma: 134
Deconectat Deconectat

Mesaje: 323



Vezi Profilul
« Răspunde #15 : Noiembrie 20, 2005, 23:18:54 »

O prea marita zeita, ai mila pentru noi muritorii de rand, caci noi iti suntem pentru veci supusi si loiali. Noi iti vom duce la indeplinire orice dorinta prea iubit idol al nostru.
Propun sa ne intalnim in fiecare zi in scoli, licee, facultati (cand e mai mare flux-ul de adepti, spre exemplu la intrarea/iesirea de la ore/cursuri) sa aducem slavi, ode si ofrande prea inteleptei noastre conducatoare.
Iar la intervale de timp regulate sa ne intrunim toti adeptii CIMINISMULUI in locatii cu aura speciala si puternica pentru a asculta invatamintele, poruncile frumoasei CIMI, sau pentru a ne inchina preamaritului sau spirit.
 Pray  Pray  Pray  Pray
Memorat
lucibit
Strain


Karma: 0
Deconectat Deconectat

Mesaje: 4



Vezi Profilul
« Răspunde #16 : Noiembrie 20, 2005, 23:36:50 »

Mi-ai dat linku ca sa-ti postez si eu?..ntz ntz.
Pf.. tre sa recunosc ca esti cea mai tare! Ce sa zic, mi-ai schimbat viata intr-o oarecare masura. Stii ca nimeni nu te iubeste mai mult decat mine Very Happy deci,  daca iei asta ca pe un worship e bine.
Congrats for being such a fine girl  Applause !
I wish you all the worship you need mai departe, your good good firend, luci!
Memorat
TheWoolf
Vizitator
« Răspunde #17 : Noiembrie 21, 2005, 11:11:44 »

Asa asa.... ii face placere lu Cimi sa va auda vorbind asa...Smile
Foarte buna ideea cu cainele la imoticon...e chiar tare ala de la .campion...tre sal vedeti... nu gasesc acuma linku..ma rog... sunt sigura ca vi-l imaginati..

Multumesc celor care si-au facut conturi special ca sa posteze la acest topic! Bravo voua! Bine lucrat! Tineti-o tot asa:)

Astept parerile si opiniile voastre in continuare si nu uitati sa dati linku si altor prieteni de-ai vostri si nu numai Wink

btw... nu stiu cine are nicku Prostu..daca teai putea prezenta ar fi foarte frumos..thanx
Memorat
b
Vizitator
« Răspunde #18 : Noiembrie 21, 2005, 12:16:45 »

Cimi este sursa inspiratiei din intregul plan existential in care ne ducem vietile umile de muritori. Pray  Pray  Ea este muza a tot ceea ce exista sau va exista. Este creatoarea lumii cunoscute.  Angel Reprezinta Puterea Absoluta Angel . She is beyond our existence. Yinyang

[As fi vrut sa scriu mai multe dar la scoala nu am inspiratie.Ma' bad Whistle ]
Memorat
JJSPJJ
Vizitator
« Răspunde #19 : Noiembrie 21, 2005, 15:25:02 »

YAAAAAAAA

Haile cimi Muhahaha Nuke      

 Pray  pray to the sheep  Har har
Memorat
acidburn
Strain


Karma: 0
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1



Vezi Profilul
« Răspunde #20 : Noiembrie 21, 2005, 20:30:32 »

uf.. ce mai tura vura.. omu mi-a pus pistolu la tample si mi-a zis scrie!!! si am scris..

acuma... bine.. ca si aveam ce! adik p bune, cine altcineva in afara de cimi putea sa ma faca sa uit de ziua groaznica p care am avut-o azi?! U did it!  Ok

okay.. o zic... Smile u'r great cimi! no. 1!!!  Applause

si nu uita sa dai de baut!  Dancing
Memorat

Success is not final, failure is not fatal, it is the courage to continue that counts.
coldfire
Strain


Karma: 0
Deconectat Deconectat

Mesaje: 23



Vezi Profilul WWW
« Răspunde #21 : Noiembrie 21, 2005, 21:07:43 »

Processing ....

1, 2, 3, 4
Cimi i-a campionatu' (ma rog .. PreONI, ONI, BOI, CEOI, IOI)  Winner 1st place
5, 6, 7, 8
Cimi e pe primul loc   Winner 1st place
Memorat

Alex Dimitriu.
cnmv.ploiesti.roedu.net
domino
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 281
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1.340



Vezi Profilul WWW
« Răspunde #22 : Noiembrie 21, 2005, 21:08:01 »

Cu asa fani, poate deveni mascota info-arena  Alien
Memorat
TheWoolf
Vizitator
« Răspunde #23 : Noiembrie 21, 2005, 21:12:04 »

Mmmm...inteleg ideea ta Mircea..da te rog..nu-i jigni pe oamenii astia... te rog..sunt adepti... Mr. Green
Sunt flatata de ideea ta dar...nush ce sa zic..n-as putea sa-i iau locul lu' Fluffy.....mm..sau as putea?? ma..rog..oricum..n-ar fi frumos..
Da in skimb pot accepta sa devin imaginea infoarena si sa apar in spoturi publicitare sau chestii dastea...
Si pot acorda un interviu in exclusivitate proiectului Infoarena...
trebuie discutate aspectele astea
Memorat
fireatmyself
Nu mai tace
*****

Karma: 36
Deconectat Deconectat

Mesaje: 492



Vezi Profilul
« Răspunde #24 : Noiembrie 21, 2005, 21:34:08 »

poate se posteaza pe infoarena si un documentar despre Cimi. sunt eu cameramanul  Embarassed ce ziceti ?
Memorat

Viata e scurta. Daca nu o putem lungi, macar s-o facem lata.
Pagini: [1] 2 3 ... 7   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines