Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Sfaturi practice inainte de OJI (partea I)  (Citit de 17781 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
greco
Nu mai tace
*****

Karma: 144
Deconectat Deconectat

Mesaje: 434



Vezi Profilul
« : Martie 07, 2008, 12:27:27 »

Comentarii la postul http://infoarena.ro/blog/sfaturi-practice-inainte-de-oji.
Memorat

Jump in the cockpit and start up the engines
Remove all the wheelblocks there's no time to waste
Gathering speed as we head down the runway
Gotta get airborne before it's too late.
greco
Nu mai tace
*****

Karma: 144
Deconectat Deconectat

Mesaje: 434



Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Martie 08, 2008, 06:19:40 »

Feedback-ul e incurajat!  Ok
Memorat

Jump in the cockpit and start up the engines
Remove all the wheelblocks there's no time to waste
Gathering speed as we head down the runway
Gotta get airborne before it's too late.
wefgef
Nu mai tace
*****

Karma: 1049
Deconectat Deconectat

Mesaje: 3.008


razboinicu' luminii


Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Martie 08, 2008, 12:18:46 »

Probabil ca lumea e prea obosita dupa vineri seara pentru a posta Tongue.
Memorat

omului i-au fost date instinctele pentru a supravietui, nu pentru a fi sclavul lor.
toni2007
Nu mai tace
*****

Karma: 160
Deconectat Deconectat

Mesaje: 663



Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Martie 08, 2008, 15:41:39 »

super tare  wink
Memorat
Florian
Nu mai tace
*****

Karma: 125
Deconectat Deconectat

Mesaje: 832



Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Martie 08, 2008, 16:09:36 »

Imi plac astfel de articole. Mie, personal, imi ridica moralul. La fel s-a intamplat cand am citit si La inceputul sezonului competitional , Vine olimpiada, sau Ghid pt concursurile de informatica .

Din pacate, nu imi place faptul ca olimpiada pune mai multa presiune pe mine decat un concurs. Nu stiu de unde vine aceasta presiune, insa nu ma simt la fel de lejer, relaxat, ca atunci cand stiu ca voi participa la un concurs [ma refer doar la cele live]. Consider ca sunt suficient de bine pregatit, insa am probleme cu starea de spirit. S-ar spune ca sunt chiar stresat, si stiu ca nu e bine. Ce-as putea face sa schimb asta?  Smile

ps: Astept cu nerabdare si partea a IIa.  good work! Thumb up
Memorat
wickedman
Echipa infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 227
Deconectat Deconectat

Mesaje: 670



Vezi Profilul WWW
« Răspunde #5 : Martie 08, 2008, 17:38:57 »

Mie mi se pare cam lipsit de substanta post-ul acesta;  cel putin fata de celelalte...

L-as incadra mai degraba la insemnari motivationale decat la "sfaturi practice".    Ok
Memorat
greco
Nu mai tace
*****

Karma: 144
Deconectat Deconectat

Mesaje: 434



Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Martie 09, 2008, 06:36:57 »

Din pacate, nu imi place faptul ca olimpiada pune mai multa presiune pe mine decat un concurs. Nu stiu de unde vine aceasta presiune, insa nu ma simt la fel de lejer, relaxat, ca atunci cand stiu ca voi participa la un concurs [ma refer doar la cele live]. Consider ca sunt suficient de bine pregatit, insa am probleme cu starea de spirit. S-ar spune ca sunt chiar stresat, si stiu ca nu e bine. Ce-as putea face sa schimb asta?  Smile

Exact din acest motiv consider ca insistam prea mult pe unele aspecte legate de concursuri si prea putin pe altele cel putin la fel de importante. E greu sa primesti niste sfaturi personalizate de la cineva care nu te cunoaste dar te asigur ca aproape toata lumea se afla in situatia ta, desi unora le vine greu sa o recunoasca...

@Cristi: nu stiu daca postul e mai lipsit de substanta sau nu, dar e cu siguranta mai relaxat decat cele anterioare. Nu ti se pare ca e cam multa tensiune in jurul lor? In saptamana asta, toata lumea ar trebui sa se relaxeze si sa intre intr-o stare de spirit pozitiva, optimista si competitiva. Cool Weightlift
Memorat

Jump in the cockpit and start up the engines
Remove all the wheelblocks there's no time to waste
Gathering speed as we head down the runway
Gotta get airborne before it's too late.
VisuianMihai
De-al casei
***

Karma: -9
Deconectat Deconectat

Mesaje: 121



Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Februarie 04, 2012, 12:13:00 »

Buletinul e important... Anul trecut a fost un coleg la oji, iar numele sau era identic cu cel al tatalui. In momentul in care a trebuit sa prezinte buletinul, atunci si-a dat seama ca era al lui taica-so si nu al lui, din cauza datei nasterii, iar comisia i-a interzis sa participe Smile).
Memorat
gabitzish1
Moderatori infoarena
Nu mai tace
*****

Karma: 321
Deconectat Deconectat

Mesaje: 926



Vezi Profilul
« Răspunde #8 : Februarie 04, 2012, 12:42:19 »

Uriasa gafa ... totusi, de obicei omul isi tine buletinul lui la el, nu la comun cu ale familiei, si daca le tine la comun, se uita la poza sa vada care e al lui. Greu de imaginat cum si'a putut incurca buletinul cu al tatalui.
Memorat
stefanut999
Strain


Karma: 0
Deconectat Deconectat

Mesaje: 2



Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Ianuarie 23, 2019, 11:17:36 »

Ok, OJI 2019 incoming. Mai e cineva aici? Winner 1st place
Memorat
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2013, Simple Machines