Rezultatele filtrării

Tag neselectat
Tag selectat
Categorie din care e selectat cel putin un tag

Vezi pagina: 1  (38 rezultate)
NumărTitlul problemeiAutor(i)SursăDificultate
001ADNCosmin Silvestru NegruseripreONI 2005 Runda 1normalnormalnormalnormalnormal
002AIStelian CiureaOJI 2011, clasa a 10-aN/A
003AmenziAdrian DiaconuUnirea 2007normalnormalnormalnormalnormal
004AsmaxMugurel Ionut Andreica.campion 2003normalnormalnormalnormalnormal
005AsminMugurel Ionut AndreicaONI 2003normalnormalnormalnormalnormal
006AtacSilviu-Ionut GanceanupreONI 2004normalnormalnormalnormalnormal
007BiomechMugurel Ionut AndreicaHappy Coding 2006normalnormalnormalnormalnormal
008BoomSilviu-Ionut GanceanuConcurs de incalzire 2004normalnormalnormalnormalnormal
009CliBaltatu Andrei, Lucian BicsiONI 2017, BarajN/A
010ClimbersCatalin FrancuRMI 2018N/A
011CobaiHoratiu Cristureaninfo-arena 1.0normalnormalnormalnormalnormal
012Color2Mugurel Ionut AndreicaONI 2004normalnormalnormalnormalnormal
013CompaniaMugurel Ionut AndreicaBOI 2003normalnormalnormalnormalnormal
014ConcursIonel Corneliu Goginfo-arena 1.0normalnormalnormalnormalnormal
015ControlMihai CiucuAll You Can Code 2008normalnormalnormalnormalnormal
016CuloriAdrian VladupreONI 2007, Runda 2normalnormalnormalnormalnormal
017DepMircea Bogdan PasoiONI 2008 - barajN/A
018EasygraphTeodor PlopONIS 2014, Runda 1N/A
019FreakadebunicPuscasu Felix, Usurelu Florian RobertFMI No Stress 9N/A
020GrazingCosmin Silvestru Negruseri.campion 2006normalnormalnormalnormalnormal
021IntensitateSerban Andrei Stan.com 2009, Runda 2normalnormalnormalnormalnormal
022Karb2Andrei CiocanONI 2014, clasele 11-12normalnormalnormalnormalnormal
023LanternaMugurel Ionut AndreicaOJI 2004normalnormalnormalnormalnormal
024Mai Marii OrasuluiVlad IonescuAlgoritmiada 2013, Runda Finalanormalnormalnormalnormalnormal
025Mesaj 3Dan-Ionut FecheteLot Suceava 2007N/A
026PathCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004normalnormalnormalnormalnormal
027PatrolFilip Cristian BuruianaSummer Challenge 1normalnormalnormalnormalnormal
028PermlcsMugurel Ionut AndreicaSelectie individuala ACM ICPC, UPB 2009N/A
029PetricaSilviu-Ionut GanceanupreOJI 2004normalnormalnormalnormalnormal
030PetSoftSilviu-Ionut GanceanuConcurs de incalzire 2004normalnormalnormalnormalnormal
031Razboiul lumilorMugurel Ionut AndreicaHappy Coding 2normalnormalnormalnormalnormal
032RoMugurel Ionut Andreica.campion 2007normalnormalnormalnormalnormal
033Roy-FloydMugurel Ionut AndreicaHappy Coding 2006normalnormalnormalnormalnormal
034SantaSorin Stancu-MaraStelele Informaticii 2005, clasele 11-12normalnormalnormalnormalnormal
035SediuMugurel Ionut Andreica.campion 2003normalnormalnormalnormalnormal
036TeamRodica Pintealot 2006normalnormalnormalnormalnormal
037TricolorTamio-Vesa NakajimaONI 2018, clasele 11-12, ziua 1N/A
038UbuntzeiMarius StroeOJI 2011, clasele 11-12N/A
Vezi pagina: 1  (38 rezultate)