Rezultatele filtrării

Tag neselectat
Tag selectat
Categorie din care e selectat cel putin un tag

Autori
Vezi pagina: 1234 5 (242 rezultate)
NumărTitlul problemeiAutor(i)SursăDificultate
151PalsubsecvFlorin ChiricaConcursul National de Informatica "Adolescent Grigore Moisil"normalnormalnormalnormalnormal
152ParceleMihai Stroe, Mugurel Ionut AndreicaLot 2003normalnormalnormalnormalnormal
153PathCosmin Silvestru NegruseriBursele Agora 2004normalnormalnormalnormalnormal
154PatrolFilip Cristian BuruianaSummer Challenge 1normalnormalnormalnormalnormal
155PavareMircea Bogdan Pasoiinfo-arena 1.0normalnormalnormalnormalnormal
156Pavare2Daniel PasailapreONI 2006 Runda 3normalnormalnormalnormalnormal
157PedefeMircea Bogdan PasoipreONI 2006 Runda Finalanormalnormalnormalnormalnormal
158Perle2Paul-Dan BaltescuAlgoritmiada 2010, Runda 1N/A
159Perm 6Catalin FrancuLista lui FrancuN/A
160PermlcsMugurel Ionut AndreicaSelectie individuala ACM ICPC, UPB 2009N/A
161PermutariMircea Bogdan Pasoiinfo-arena 1.0normalnormalnormalnormalnormal
162Permutari 3Eugen Neamtiuinfo-arena 1.0normalnormalnormalnormalnormal
163Permutari 4Mircea Bogdan Pasoi.campion 2006-2007, Runda 2normalnormalnormalnormalnormal
164Permutari2Liviu CiorteaStelele Informaticii 2010N/A
165PetrecereDan PracsiuONI 2010, clasa a 10-aN/A
166PetricaSilviu-Ionut GanceanupreOJI 2004normalnormalnormalnormalnormal
167PetSoftSilviu-Ionut GanceanuConcurs de incalzire 2004normalnormalnormalnormalnormal
168PingpongCsaba PatcasLot Resita 2012, Baraj 2N/A
169Pitici4Paul-Dan BaltescuAlgoritmiada 2010, Runda 1N/A
170PizzaAndrei Cristian LambruInfoarena Monthly 2014, Runda 7N/A
171PlanetaAndrei GrigoreanStelele Informaticii 2009, clasele 9-10N/A
172PlicuriDragos OpricaFMI No Stress 4N/A
173PodFilip Cristian BuruianaStelele Informaticii 2010N/A
174PolyVlad DumitriuAutumn Warmup 2006normalnormalnormalnormalnormal
175PomiPaul DiacONIS 2014, Runda 2N/A
176ProfitDin Folclorinfoarena 2.0N/A
177Progr2Teodor PlopONIS 2014, Runda 2N/A
178PuteriAdrian Diaconu, Filip Cristian BuruianapreONI 2007, Runda 3normalnormalnormalnormalnormal
179PuternicCristian CadarLista lui Francunormalnormalnormalnormalnormal
180PvizAdrian DiaconuONI 2008, clasele 11-12N/A
181RaciAndrei Cristian LambruInfoarena Monthly 2014, Runda 9N/A
182Razboiul lumilorMugurel Ionut AndreicaHappy Coding 2normalnormalnormalnormalnormal
183Rell's ReportMihai-Alexandru Dusmanu, Teodor PlopInfoarena Monthly 2014, Runda 1N/A
184RoMugurel Ionut Andreica.campion 2007normalnormalnormalnormalnormal
185Robot1Cristina IordaicheLot Sovata 2014 - Baraj 2 JunioriN/A
186Roy-FloydMugurel Ionut AndreicaHappy Coding 2006normalnormalnormalnormalnormal
187RpsAndrei GrigoreanONI 2013, BarajN/A
188RspMugurel Ionut Andreicalot 2006normalnormalnormalnormalnormal
189SaharaEugen NodeaLot Sovata 2014 - Baraj 1 JunioriN/A
190SamIonel-Vasile Pit-RadaLot Sovata 2014 - Baraj 2 JunioriN/A
191SandokanAdrian AirineipreONI 2008, Runda finalaN/A
192SantaSorin Stancu-MaraStelele Informaticii 2005, clasele 11-12normalnormalnormalnormalnormal
193Secretul CifruluiStelian CiureaOJI 2006normalnormalnormalnormalnormal
194SecvDan PopovicipreONI 2005 Runda 2normalnormalnormalnormalnormal
195SecvbestEugenie Daniel PosdarascuInfoarena Cup 2013normalnormalnormalnormalnormal
196Secventa 2Mircea Bogdan PasoipreONI 2004normalnormalnormalnormalnormal
197SediuMugurel Ionut Andreica.campion 2003normalnormalnormalnormalnormal
198SeifAndrei GrigoreanStelele Informaticii 2007-2008, Clasele 11-12N/A
199Siruri 2-3-monotoneCristian George Stratinfo-arena 1.0normalnormalnormalnormalnormal
200SistemMugurel Ionut AndreicaONI 2002normalnormalnormalnormalnormal
Vezi pagina: 1234 5 (242 rezultate)